فهرست
کهنه کار پرمشتری بی‌انگیزه در شب انتقام
کهنه کار پرمشتری بی‌انگیزه در شب انتقام

کهنه کار پرمشتری بی‌انگیزه در شب انتقام

آی اسپورت - تقابل سیدمهدی رحمتی و استقلال همیشه پرحاشیه و چالش است اما این ‌بار در هفته بیست و هشتم برابر  تیم سابقش در کمال آرامش و توأم با خوش و بش‌های رحمتی و مجیدی و شوخی‌های حین بازی وریا غفوری و روزبه چشمی همراه بود. علاوه بر اینها رحمتی حتی آن نمایش همیشگی‌اش را هم نداشت و تقابل با یاران سابق باعث نشد تا نمایشی درخشان داشته باشد. او در برابر هر دو گل استقلال تنها یک نظاره‌گر بود و علاوه بر آن هم هیچگاه نتوانست با درخشش یا مهارهای متوالی حریف را ناکام بگذارد. حتی برای گرفتن پنالتی شیخ دیاباته هم ناکام بود و خلاف جهت حرکت کرد. آن هم رحمتی که سال‌ها یکی از پنالتی‌گیرترین دروازه‌بان‌های لیگ بود. با این حال همه ‌چیز هم آنچنان خوش و خرم تمام نشد. رحمتی بعد از بازی در حساب اینستاگرامی‌اش استوری را به اشتراک گذاشت که خبر از ناراحتی‌اش از برخی بازیکنان استقلال داشت. بازیکنی که احتمالاً می‌شود حدس زد چه کسی بوده و چه نقشی در جدایی او از استقلال داشته. اما حتی این ماجرا هم موجب نشد تا رحمتی انگیزه مناسبی برای نمایش در برابر استقلال داشته باشد.

او که کاپیتان استقلال بود می‌توانست با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کند اما شرایط در باشگاه به نحوی پیش رفت که جایی برای ماندن او نبود. اگرچه بازی چند شب پیش در مشهد پر بود از لبخندهای رد و بدل شده بین او و همبازی‌های سابقش اما می‌دانیم که پشت این لبخندها همچنان زهر آن جدایی دیده می‌شود.

سیدمهدی رحمتی آخرین‌ سال‌های فوتبالش را پشت سر می‌گذارد و عجیب اینکه همچنان گزینه قابل اعتنایی در فوتبال ماست. شاهدش همین که در این سن با گزینه‌های جوان تر لیگ برتری برای کسب بیشترین کلین‌شیت رقابت می‌کند. به سبک بازی‌اش انتقاداتی وارد است و اشتباهات زیادی هم دارد اما همچنان حضور قدرتمندش  در میدان موجب شده تا تیم‌های زیادی به دنبالش باشند و داشتنش را قدر بدانند. او اگرچه در برابر استقلال نمایش خوبی نداشت اما همچنان گزینه پرمشتری لیگ برتر برای ایستادن درون دروازه تیم‌هاست.

 

ایران ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2020-08-10 00:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر