فهرست
امیدواری پرسپولیس: میزبانی در دبی
امیدواری پرسپولیس: میزبانی در دبی

امیدواری پرسپولیس: میزبانی در دبی

آی‌اسپورت- پرسپولیس هم‌چنان تلاش می‌کند میزبانی بازی برگشت خود برابر الهلال را در دبی امارات برگزار کند. آن‌ها امیدوارند با دخالت سفارت ایران در امارات این اتفاق بیفتد و بتوانند به حای مسقط عمان در دبی امارات بازی کنند. دبی از هر نظر شهر بهتری برای پرسپولیس خواهد بود. اولا تعداد ایرانی‌های دبی بیشتر از شهرهای دیگر منطقه است و برعکس مسقط، پرسپولیس در آن مهمان حریفان عربستانی‌اش نخواهد بود. از طرف دیگر میزبان بازی رفت ورزشگاه النصر دبی، آن‌گونه که ورزش۳ نوشته در کنار باشگاه ایرانیان دبی است و میزبانی در این استادیوم می‌تواند به نفع پرسپولیسی‌ها باشد که احتمالا در این باشگاه اقامت خواهند کرد.

با این وجود موانعی برای میزبانی در دبی برای پرسپولیس وجود دارد که دیپلماتیک هستند. بعد از مناقشه‌های سیاسی بین ایران و عربستان، امارات هم روابط دیپلماتیک خوبی با ایران ندارد و آن‌ها سال گذشته هم اجازه برگزاری بازی دوستانه ایران-مالی را در ورزشگاه العین ندادند. با همه این‌ها مدیران پرسپولیس امیدواراند دخالت سفارت ایران در امارات بتواند اماراتی‌ها را متقاعد کند که این میزبانی را بپذیرند. اتفاقی که نه تنها بار ورزشی بلکه بار دیپلماتیک هم خواهد داشت و نشانه تنش‌زدایی خواهد بود.

۱۰ ۹  
آی اسپورت
2017-09-14 14:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۱۹
یادش بخیر زمانی مموتی احمدی نژاد مدعی بود کشورهای جهان برای برقراری رابطه با ایران زنبیل خود را در صف گذاشته اند :))))

از همه کشورهای جهان چهارتا کور و کر با ما رفیق هستند که آنها نیز بدنبال اندک توجهی هستند.
امید از تفت
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۴
دبی بهترین گزینه است ولی سنگ بزرگ نشانه نزدن است. امارات بخاطر مشکلات سیاسی حتی حاضر نشد میزبان تیم ملی ایران باشه و گفتند باید بازی را بدون تماشاگر و بدون تصویربرداری تلوزیونی برگزار کنید که با مخالفت مراکش همراه شد و لغو شد. من فکر می کنم مسئولان پرسپولیس به غیر عمان برنامه دیگه ای هم ندارند و این موضوع را صرفاً بخاطر کاهش انتقادات از انتخاب عمان بیان می کنند. انشاأالله که امارات میزبان بشه ولی اکه نشد بهترین کشور غرب آسیا برای میزبانی ازبکستان است که ما مشکل سیاسی باهاش نداریم و پاسخ فدراسیون این کشور منفی بوده و میشه با رایزنی های سیاسی و وزارت امور خارجه، جواب مثبت از ازبکستان گرفت. توی ازبکستان هوادار ایرانی نیست عرب هم نیست ولی به لحاظ شرایط محیطی و آب و هوا کاملاً به نفع ایران است.
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۳
میترسم آخر این خبرا بشه فعلاً نشد و نزاشتن چون یه عده کارشکنی کردند و بگن دوباره مسقط نسیب ما شد....


اما در مورده یه عده بخوام حرف بزنم: اول چند تاشو نام میبرم : خاطه نمیدونم چی ، یکی که اسم خودشو گذاشته سردار سرخ و... چندتای میشن این ابر هوشها: زیر یکی از کامنتای قدیمی جوابشو دادم اما همونو کپی میکنم اینجا تا شاید بخونند و دست نفهمیشونو از سرم بردارن بد جور رو اعصابن آخه خیلی سخته بخوای نفهما رو حالی کنی"""""""""آخه بدبختای جهان سومی ... شما رو چی به واقعیات خواهش میکنم نظرات منو شما اسکولا نخونید . اوکی چون ذهن نداشتتون شاید لا بلای این حرفا یه واقعیتو بگیره و بعد تجزیه و تحلیل کنه در آخر هم همون خ ر ی ک بودید میمونید . و چیزی متوجه نمیشید چون اینا برا امثال شما سنگینه ... اوکی اصلاً سخت ترین کار جهان اینه که بخوای به یه نفهم یه واقعیتو بفهمونی!!! ... پس ول کنید این بحثا رو برید یه کامت رو بخونید که در سطح فهم شما باشه ... آقا من شیشتقلالیم من ضد پرسپولیسم خب شد. اما دلیلی نمیبینم با یه سری ک و د ن بحث کنم .و یه بار دیدید من برا نظرات شما ارزش قائل بشم و یه کامت زیرش بزارم پس شما هم ول کنید . و خواهشاً وقتی درک نمیکنید سر منو هم درد نیارید چون از بس با نفهمها سر و کله زدم و آخرش هم نفهمیدن دیگه حالم ازشون بهم میخوره ... اوکی و دیگر هیچ
۱ ۳
در جواب منافق ِ علاف
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
هر توهینی به اسطوره پرسپولیس کردی نصیب مرده ها و زنده های خودت...
یه نظرسنجی توی سایت بکنند اکثر کاربران تایید می کنند ک و د ن ترین کاربر سایت با اختلاف بالا شما هستی..
ایتقدر علاف نباش
دنبال زندگیت باش
لذت ببر و اگر می سوزه بزن ۱۲۵
برای خودت فحش نخر
برای خودت شخصیت قائل شو
انسان باش!
۴
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
گل پسر مرده ها من اگه به کسی یا کسانی ظلم کردند . بایدم فحش بخورن اما اگه بی دلیل فحش بدن فحشا بر میگرده سمت بانی فحش .... اما هادی نوروزی و دوستاش هشت سال خون منه پرسپولیسی رو کردند تو شیشه و به من هوادار ظلم کردند منم گفتم برا ثانیه به ثانیش ....و هرگز نمیبخشمش . خدای ده بار یا بیشتر هم تو روش بهش گفتم خواهش میکنم دست از سر پرسپولیس بردار شاید ما هم یه روز دیگه روز خوشو ببینیم=== اما امثال تو ...تشریف دارن و واقعیتو نمیخوایید درک کنید که چرا تو یه تیم 40 میلیونی باید این آقایان که پای چپ و راستشونم بلد نیستند . چرا باید چند سال تو پرسپولیس تماشاگرا رو اذیت کنند.
۱
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
در ضمن پرسپولیس بزرگه این ...اسطوره شخص شماست نه پرسپولیس اسطوره ما کریمیه ، مهدوی کیاست ... این مرحوم و علی عسگراااا پاشنه آشیل پرسپولیس بودن نه اسطوره ... اسطوره به شخصی میگن که هر وقت وارد زمین میشد 100 هزار تماشاگر تو بودنش یک صدا بخاطر لذت از بازیش تشویقش کنند. نه اینکه یه سری بعد مرگش چون مرده پرستن و یه عده این امامزاده جدیدو بهشون تحمیل کردند محبوب مرده پرستا بشه
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۶
یه بار دیگه خلاصه میگم:::::::::::::: خواهش میکنم کسانی که منو نمیفهمند و درک حرفای من براشون سخته زیر کامنتهای من نظر نزارن و کامنتهای منو نخونند. چون من شیشتقلالیم . خائنم ... سلطنت طلبم !!! و....=== و دیگر هیچ
۱ ۲
تو هیچی نیستی
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۳
من به عنوان یک پرسپولیسی به هواداران استقلال احترام میذارم و می دونم کسی که سر سفره پدر و مادر خودش بزرگ شده به کسانی که دستشان کوتاه ازین دنیاست توهین نمی کنند.

هرچیزی تا الان گفتی نصیب خودت و خانواده ای که نداری!
بعدشم آدم وقیح و بیشعور به دیگران انگ میزنه چون عقده ای است و کمبود داره
تو نیازمند توجه دیدن هستی
دلم برات می سوزه
۶
شیش ۹۶یا شیش ۵۲
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۴۹
این علاف منافق
یا این سعید تتلو خوزستانی ه...یا این تورک اوغلی پانتورک یا یکی از اوباش نراختوری
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر