فهرست
شایعه: کی روش پیش از بازی با قطر می رود
شایعه: کی روش پیش از بازی با قطر می رود

شایعه: کی روش پیش از بازی با قطر می رود

آی اسپورت - شنیده ها حکایت از آن دارد که جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی ایران قریب الوقوع است و این مربی به احتمال فراوان به آفریقای جنوبی می رود. اگرچه این مربی پرتغالی درمصاحبه اخیرش ضمن ابرازعلاقه به قاره آفریقا عنوان کرده به تعهدش نسبت به تیم ملی ایران وفاداراست اما یک منبع مطلع خبرداد که به احتمال فراوان در بازی با قطر کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی ایران نخواهد نشست.

این دیدار در  چارچوب دوربرگشت مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 3 فروردین 1396 دردوحه قطر درحالی برگزار می شود که تیم ایران بازی رفت را دریک مسابقه پرحاشیه و جنجالی با گل های علیرضا جهانبخش و رضا قوچان نژاد با نتیجه دو برصفر به سود خود به پایان رساند.

 

 رادنیوز

۳ ۱۸  
آی اسپورت
2017-01-23 07:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸ نظر
حجت
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۸
اين دنبال اين بود اخراجش كنن كل پولش رو بگيره و گرنه عمرا خودش استعفا بده.فدراسيون هم شده مثل داماد بي پولي كه مهريه ي زنش سال تولد طرف به ميلاديه جرات نداره نطق بكشه :)))
علی حسینی
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
چه بهتر،بره به سلامت
محسن
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۵
اگه 1% واقعیت داشته باشه باید بگیم خدا را شکر. البته اگه کیروش از برانکو و مردم ایران بخاطر اردوی پرهزینه و بدون منفعت امارات بدون بازی تدارکاتی و پس فرستادن ملی پوشان پرسپولیس، عذرخواهی کنه راه برگشتی هست و ما هم به بهترین نحو از تیم ملی و کیروش حمایت خواهیم کرد. تنها راهش اینه که بیاد و توی تلوزیون عذرخواهی کنه. ما منتظر عذرخواهی کیروش هستیم.
پ و
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۹
اکثر متخصصان واقعی در علوم مختلف از اینجا رفتند.
بزرگان ورزشی هم اگر می آیند دلیل اولش استعداد و بعد پول خوب می تواند باشد.
اما چکار کردیم که باوجوداستعداد بی نظیر جوانان ما و پول خوب ؛ کسی حاضر نیست بیاید اینجا و کسی که آمده هم به دلائلی فرار میکند
مثل بائر من ؛ ولاسکو و
کی روش ؛
بلازویج در آخرین برنامه ی نود گفت :
کسی که بخواهد سرمربی ایران شود باید دل شیر و صبر ایوب و پوست کردگدن داشته باشد. من دوتای اولش را داشتم ولی پوست کرگدن نداشتم.
کی روش ولی هر سه تایش را داشت اما ما موفق می شویم فراری اش بدهیم
۶ ۳
شاهین
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۸
برای آقای (( پ و)) متاسفم که درباره خودت و هم وطن هات اینجوری قضاوت میکنی!!!!!... در کل قیاس به نفس فرمودید لطفا دیگران را مشابه خودت در نظر نگیر.
ایمان
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
وری گود خیلی خوب نوشتی
برادر شما زیاد نگران نباش اندکی صبر کن چند وقت دیگه مثل مصدق، امیرکبیر، دهداری برای کی روش هم مطلب می زنند فقط اندکی صبر
۱
پ و
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۷
رفتن از وطن دلیلش این نیست که طرف وطنش را دوست ندارد.اتفاقا تنها مردمز هستیم که دلتنگی جلوی خیلی از موفقیتهای ما دا می گیرد.
مسائل دیگری هست که همه می دانند و شما هم میدانی ؛
اگر همه چیز سر جای خودش بود و
اگر همه چیز بر طبق قراری بود که با کی روش بستندمگر مریض است که از خیر آنهمه پول مفت (به زعم مخالفانش )بگذرد پولی که در جای دیگری بهش نمی دهند.
تیم هم که در آستانه ی حضور در جام جهانی است.


۱
Sina
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۹
بره گمشه مرتيكه حاضرم قسم بخورم پيشنهاد افريقاى جنوبى هم شايعس اونجا مسولاش مثل اينجا بى عرضه نيستن با هر ساز اين مردك برقصن.
الف
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۸
امیدوارم هیچوقت از حرفت پشیمان نشوی ولی

ایرانی جماعت هیچگاه قدردان آدمهایی که باعث افتخار شدند ؛ نیست.
هزارتا مثال هست.
۶
Sina
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
كدوم افتخار حاجى؟ چهارم شدن تو گروه چهارتيمى جام جهانى؟ اينكه با اختلاف به ارزژانتين نباختيم افتخاره؟ جام ملتهاى اخير رو ديدى ؟ ضعيفترين تيمها با دفاع كردن حتى تونستن ابرقدرتهارو ببرن ما كه باختيم؟ فوتبال ايران سرشار از تكنيك هستش نابود كرد و يه تيم كند دفاعى داريم الان. حذف شدن تو جام ملتها توسط عراق جنگ زده هم افتخاره دوست عزيز؟ ساده نباشيم التماس تفكر
الف
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
عراق جنگ زده !
عراق و سوریه و یمن طبق برنامه کار میکنند.
عراق به المپیک رفت. یمن هشت ماه تیم الپیکش بیرون از یمن مشغول آماده سازی بود.
اتفاقا خوب گفتی .
عراق و سکریه و یمن جنگ زده برنامه ریزی ورزششان دقیقتر و بهتر از ایران در صلح است.
می توانی تحقیق کنی.
۱
یه ایرانی
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
یعنی صد رحمت به مجلات و سایتهای زرد
یعنی توی این سایت هر روز باید یه مطلب برای تعریف از کیروش به هر قیمتی وجود داشته باشه و برعکس تهمت و شایعه برای خراب کردن برانکو و اختلاف در باشگاه پرسپولیس . صد البته اگر طرف دعوای کیروش و کیروشپور هر تیم دیگری مثل استقلال ؛ تراکتور یا سپاهان بود ، باز هم فرقی نمیکرد . کیروش مربی فوق ستاره و طرف مقابل یه مربی بی دانش و حسود ، تماشاگران تیم مورد نظر لمپن ، مدیر عامل باشگاه طرفدار کیروش که به مربی خودش از پشت خنجر میزنه ، فدراسیون که به مربی اولتیماتوم داده در مورد کیروش حرف نزنه ، سوابق شکستهای مربی مذکور از کودکی که میخواست پا بگیره ، نوجوانی و ..........
بندگان خدا ، جماعتی که نمیدونم به چه علتی اینقدر خودتون رو میکشید ( جدا از طمعکاری و مال دوستی و نان به نرخ روزی عده ای ) واقعا موندم انصاف ما کجا رفته ؟؟؟؟؟؟
تمام ادوار گذشته رو نگاه کنید ، کدام زمان اینقدر ذلیل یک مربی بوده ایم ؛ حتی بلاژویچ سیاه باز هم اینقدر برای ما مصیبت به همراه نداشته . باور کنید با رفتن یا ماندن کیروش هیچ تغییری در سطح فوتبال ما ایجاد نخواهد شد . تغییر باید در سطح آموزشگاه ها ، مدارس ، فوتبال پایه ، کمیته داوران ، کمیته مربیان ایجاد شود .
اولین وظیفه در قرارداد مربی تیم ملی بعد از ارتقاء سطح تیم ، کمک به ارتقاه سطح دانش مربیان است ؛ تعداد کلاسهای ارتقاء سطحی که کیروش گذاشته تا حالا چند تاست ؟؟؟؟؟؟
ما هنوز هم به تک ستاره ها اتکا داریم ؛ بازی با کره جنوبی ما با مساوی حذف میشدیم ؛ یکبار دیگر بازی را ببینید ؛ دو بازیکن در آن تیم فوق ستاره بودند :
رحمان احمدی که در چند بازی آخر جانشین رحمتی شد و در همه درخشید بخصوص در بازی با کرذه جنوبی.
رضا قوچان نژاد که با سماجت خودش و بیرون از تاکتیک تیم ملی ما را به گل رساند .
عاقبتشان چه شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رحمان احمدی قبل از جام جهانی خط خورد و دیگر به تیم ملی دعوت نشد و هنوز هم در باره علت خط خوردنش سکوت کرده .
جایش را بعنوان شماره یک علیرضا حقیقی گرفت که در پرسپولیس هم داشت جایگاهش را از دست میداد و به یکباره سر از لیگهای خارجی و بازی در لیگ پرتغال در آورد و الان هم که بدون تیم معلوم نیست کجاست .
رضا قوچان نژاد بعداز جام جهانی از ترکیب تیم کنار گذاشته شده و احتمال دارد بعد از آقای گلی در لیگ هلند کیروش مجبور به بازی دادنش در ترکیب ثابت شود .

چرا کسی نمیگوید یا نمیپرسد علت اصرار به کوچ یکباره بازیکنان ملی پوش برای بازی در لیگهای خارج از ایران چیست ؟؟
چرا دژاگه که در اوج قرار داشت به لیگ عربی آمد ؟ چرا قوچان نژاد به چارلتون رفت و بعداز برگشت به هرنفین دیگر گزینه نخست خط حمله نشد ؟؟؟
چرا کسی به حرف علی کریمی بها نداد و نخواست بیشتر افشا کند ؛ جناب کیروش قبل از بازیهای آسیا که به عراق باختیم و حذف شدیم ؛ تیم ملی را تمرین نمیداد و خودش را در اتاق حبس کرده بود تا پول پاداش مساوی با نیجریه را به حسابش بریزند و بعدش بیاید سر تمرین .

چرا تا کنون قرارداد کیروش را کسی ندیده ؟؟؟؟ در همه دنیا قرارداد مربیان تیم ملی بسیار شفاف و مشخص است ؛ چون یک موضوع ملی است و نه باشگاهی که خصوصی باشد . چند نفر تا کنون قرارداد مربی تیم ملی را دیده اند ؟؟ از مفادش اطلاع دارند ؟؟؟ شرایطش را میدانند ؟؟؟ چرا این همه طرفداران سینه چاک کیروش یکبار این سئوال را نکرده اند ولی انتظار دارند که مربی باشگاه پرسپولیس بندهای قراردادش را افشا بکند ؟؟؟؟؟

امروز قربانی تیم ملی و زیاده خواهی منفورانه سرمربی منحوسش ؛ پرسپولیس و برانکو هستند . قطعا اگر این پروژه به سرانجام برسد ، نفر بعدی آن کسی خواهد بود که رفتارهای سرمربی تیم ملی را خارج از قاعده میداند و به زیان خواهد آورد.

میخواهند انتقادات را با حذف برانکو سرکوب کنند .
مانوئل ژوزه را یادتان نرود ، کسی که کیروش را خوبتر از همه ما میشناخت و از کثافتکاریهایش با خبر بود و یادتان باشد آن موقع هم پرسپولیس قربانی شد . سرانجام چون کفاشیان زورش به کیروش بنابه دلایلی نمیرسید ؛ بالا دستیها حکم به رفتن مانوئل ژوزه دادند .و امروز پای پرسپولیس در شکایت مربی گیر است و محکوم به پرداخت جریمه میلیاردی .

چرا دیگر جلالی یا چراغپور در مورد تیم ملی حرف نمیزنند ؟؟؟؟؟؟؟؟ حداقل سواد تئوری آنها که کم نیست .
و و و و و و و .

الان هم هر روز در سایتهای نه حامی بلکه دستوری ؛ از کیروش حمایت میکنند ؛ انواع و اقسام شایعات و گمانه زنیها به خورد ملت داده میشود ، تا سر انجام شاید بتوانند چهره زشت ، کریه و فریبکارانه کیروش ، که این روزها بدجوری رفتارهای ناشایستش به چشم میآید را بازسازی کنند .
باور کنید ؛ از این سوداگری شما سودجویان ؛ ایران و تیم ملی ایران است که ضرر میکند. پشیمانی فردایتان به درد نمیخورد .

نقل از امام حسین است : اگر دین ندارید ، آزاد باشید .

برانکو میرود ، کیروش میرود ، تاج میرود و و و و همه میرویم .
می ماند سرزمینمان ایران و تیمی که قربانی تزویر و ریای سودجویان میشود .

آزاد باشید و منصف .
ایمان
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۴
آقای یه ایرانی ببین برادر من همه حرفاتو میذارم کنار و بی خیال میشم و از این هم میگذرم که بخاطر یک تیم باشگاهی و غرق شدن در اون، خیلی ها حاضر شدن رنگ عوض کنند و از سابقا کی روش کی روش گفتن تبدیل شدن به افرادی که حالا موزامبیکی میگن
آقای یه ایرانی از امام حسین نقل کردی که فرمودند اگر دین ندارید ، آزاد باشید. پس مرد باش و یک سوال منو جواب بده و مثل بعضی ها نباش که بخاطر تیم باشگاهی نه تنها جواب ندادند بلکه فرافکنی هم کردند
و اما سوال؟
آقا قبول کی روش جانی و باید اعدام بشه. حالا شما بفرمایید ببینم برانکو گفت شما با سوریه جنگ زده مساوی کردید نظرت چیه؟
نقل از امام حسین است : اگر دین ندارید ، آزاد باشید .
۱
یه ایرانی
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
گرامی اگر رو راست باشیم حق با برانکو هستش ؛ اما چرا ؟؟؟؟؟؟
جدا از ناتوانی فدراسیون برای جلوگیری از بازی با سوریه در آن زمین و آن شرایط جوی .

چرا این موضوع مثل پتک بر سر کیروش کوبیده میشود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در نگاه اول به مسابقه ایران و سوریه، می شود گفت زمین گل آلود بود و در این زمین لغزنده نمی شد کاری انجام داد. کیفیت بازی به همین خاطر پایین آمد و در نتیجه فوتبال به هم ریخت. برداشت اولیه بسیاری از کارشناسان چنین است اما یک مساله ظریف و مهم وجود دارد. روش بازی کردن در زمین هایی که گل آلود است و اصطلاحا در کتاب های کلاسیک آموزش مربیگری به آنها «سنگین» گفته می شود، متفاوت است .

انتظار ما این بود که وقتی کادرفنی تیم ملی و کارلوس کی روش از شرایط زمین مسابقه باخبر بودند و حتی یک بازی تدارکاتی نیز در این شرایط جوی انجام داده بودند، بازی کلاسیک در زمین گل آلود انجام دهند؛ اما در کمال تعجب دیدیم که اشتباهات استراتژیک اتفاق افتاد و ما وارد مقوله اشتباهی شدیم که بازی به سود سوریه تمام شد. در حالی که از لحاظ وزن فوتبالی تقریبا سوری ها نصف تیم ما بودند.
روشی که تیم ملی انتخاب کرد، طوری بود که بازی خودمان را بی اثر می کرد. طبق روش کلاسیک در زمین گل آلود، توپ ها را باید بلند بازی کنیم .
این کار را انجام دادیم اما
در آرایش تیم برای بازی در این زمین نیازی به هافبک دفاعی نیست.
در این سیستم یکی از مدافعان وسط جلو می آیند و توپ های بلند را می زند و در استفاده از هافبک صرفه جویی می شود.
ما چنین مساله ای را وقتی عزت اللهی خطاهای بدی انجام داد، متوجه شدیم و پورقاز را به زمین آوردیم. به عبارت دیگر، سبک بازی به ما یاد داد که نیازی به هافبک دفاعی نیست.
در اینجور مواقع که بازی بلند و هوایی در دستور کار قرار میگیره ؛ باید از دو سانتر فوروارد کلاسیک استفاده بشه ؛ یه چیزی شبیه به 3-5-2 ؛ شلوغی در میانه ؛ سانتر از جناحین برای دو مهاجم بدون رفتن تا گوشه های زمین .
رامین رضاییان شخصا این کار را انجام داد و جهانبخش هم تلاش می کرد از بازیکنان سوری عبور کند. در سمت چپ هم ما تلاش کردیم این عملیات را پیاده کنیم. ورود امیری به جای دژاگه به زمین نشان داد باز هم نوع فوتبال به ما درس داده است نه اینکه مربی قبل از بازی به این موضوع فکر کرده باشد ؛ یعنی تجربه در انگلیس کششششششک.
اگر در بازی با سوریه، کلاسیک برخورد می کردیم و سانترهای زودهنگام را به اجرا می گذاشتیم، هافبک دفاعی را کنار می گذاشتیم و سیستممان را به دو مهاجم تغییر می دادیم، می توانستیم نتیجه بگیریم.
این بازی برای ما یک دام بود اما خودمان این دام را گسترده تر کردیم و پوئن برتری را از دست دادیم .

کیروش دستیار فرگوسن در منچستریونایتد بوده ؛ این را که نمیشود انکار کرد ؛ موضوع هم فقط قابلیت ها یا شایستگی هایش برای دستیاری نیست .
موضوع این است که بخاطر شرایط جوی حاکم بر انگلیس همیشه بازی در شرایط جوی بارانی و قدیمها باتلاقی وجود داشته و دارد . و سبک بازی کلاسیک انگلیسی همین بازی با دو مهاجم و سانتر از کناره ها هستش .

چطور مربی که تجربه بازی در آن لیگ را اونم در سطح اول داشته ؛ بخصوص و بخصوص که از چند روز قبلتر شرایط جوی مشخص بود و حتی یک بازی تدارکاتی عجیب غریب هم برگزار کردند در آن شرایط جوی ؛ نمیتوانست بهانه بیاورد که شرایط را نمیدانسته که به بازیکنانش نکاتی را یادآوری بنماید .
آیا از مربی با این دستمزد نجومی، زیاده خواهی های روزانه و سابقه کاری ( البته منصفانه قضاوت کنیم بغیر از تیم ملی جوانان پرتغال هیچگاه بعنوان نفر اول شخص کارآمدی نبوده در هیچ تیمی ) کسی انتظار اینگونه بازی در مقابل سوریه را میتواند داشته باشد ؟؟؟؟

خدارا شکر از آن بازی جان سالم به در بردیم و مساوی کردم اما بسیار بی انصافی است بگوئیم کیروش برای آن بازی بیشتر از یک مربی معمولی چاره اندیشی کرده بود .

من برای دادن جواب منصفانه به شما چند آنالیز از کارشناسان متفاوت رو مطالعه کردم تا خدای نکرده نظر شخصی خودم دخالت داده نشه .
۲
لنگیون خبیث و شیطان صفت
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
جماعت مفلوک لنگی بدانند ، ماهیت پلید و نجس و شیطانی شما بر همگان آشکار شده است . شما روحتان را به ابلیس فروخته اید تا تیم منحوس و شیطانی شما با کثافت کاری قهرمان شود و در این راه ، به مام وطن خیانت می کنید . اگر دست از این اعمال شیطانی خود برندارید ، غیرت ملی ما به جوش خواهد آمد و مزار کاپیتان ۲۴ دوپینگی شما را با خاک یکسان خواهیم کرد .خود دانید
۳ ۳
roien
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
قرصات بخور کوچولووووو......حموم هم برو بالاخره دردت کم میشه همه میدونن که همون به اصطلاح لنگی ها چه بلایی سرت در آوردند. لازم نیست جیغ بزنی...ناز نازی
محسن
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۴
واقعاً من اکه بگم این یارو حیوانه به حیوانات توهین شده. اینجاست که می گویند برخی ها از حیوانات هم پست تر می شوند.
۱
پ و
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
معلوم شد خودت مرده ای در خاک نداری که اینقدر راحت حرف !! می زنی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر