فهرست
گران‌ترین کره‌ای تاریخ در یووه؛ از سرزمین شمالی
گران‌ترین کره‌ای تاریخ در یووه؛ از سرزمین شمالی

گران‌ترین کره‌ای تاریخ در یووه؛ از سرزمین شمالی

آی‌اسپورت- کوانگ سونگ هان، مهاجم  19ساله کره‌شمالی حالا می‌تواند ادعا کند گران‌قیمت‌ترین کره‌ای تاریخ است. به گزارش فابریتزیو رومانو، یوونتوس برای به خدمت گیری هان، پیشنهادی 14 میلیون یورویی به علاوه واگذاری امیل آئودرو و آلبرتو چری را به کالیاری ارائه داده است. اگرچه کالیاری علی رغم بررسی این پیشنهاد، هنوز موافقت خود را اعلام نکرده است، ‌اما یوونتوس در صورت نهایی کردن انتقال هان در ساعات پیش رو، وی را به مدت یک فصل و نیم به کالیاری قرض خواهد داد. هان کره‌ای به لیست بازیکنان مستعد یووه اضافه شده است؛ بازیکنانی مثل اورسلینی، کالدرا، روگانی و موسی کین. نسلی که تورینی‌ها از همین الان مشغول جمع کردنشان هستند تا در یک دهه آینده همچنان بهترین تیم ایتالیا باشند. هان در نقل‌وانتقالات زمستانی تنها بازیکنی است که یووه‌ای‌ها این قدر روی خریدش اصرار دارند و توتواسپورت هم ادعا کرده توافق نهایی خیلی نزدیک است.

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-01-31 17:00:00
نظر دهید

۲ نظر
رضا
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
مارادوناس؟این همه بازیکن تو نوجوانان و جوانان جهان از ایران درخشیدن دریغ از یه پیشنهاد .واقعا مشکل از کجاس بازیکنهای ایرانی انقدر ضعیف هستن؟ .یادش بخیر مهدوی کیا دایی کریمی هاشمیان ...اون همه بازیکن توی لیگ المان
۱ ۱
محسن
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
بازیکنان ایرانی هم،تقریبا تمام بازیکنان لیگ برتر،از ده باشگاه بزرگ و پرافتخار اروپا پیشنهاد دارند.اخبار فوتبال را به دقت دنبال کن تا مطلع شوی. فقط متوجه نمیشم چرا خبر این پیشنهادها ،در فضای مجازی هست و هرگز رنگ واقعیت به خود نمیگیرد!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر