فهرست
مسی: بازی مقابل تو دشوار بود ایکر!
مسی: بازی مقابل تو دشوار بود ایکر!

مسی: بازی مقابل تو دشوار بود ایکر!

آی اسپورت - ایکر کاسیاس روز گذشته رسما خبر از خداحافظی خود با دنیای فوتبال داد. اسطوره رئال مادرید که سال های پایانی فوتبالش را در پورتو پشت سر گذاشت، به دلیل مشکلات قلبی و با توصیه پزشکان فوتبال را کنار گذاشت و قرار است از این پس در کارهای مدیریتی فوتبال فعالیت کند.

روز گذشته بسیاری از شخصیت های ورزشی به خداحافظی کاسیاس واکنش نشان دادند و لیونل مسی هم از طریق نشریه آاس با ایکر مقدس خداحافظی کرد. مسی به آاس گفت:« ایکر خداحافظی کرد ولی او وارد تاریخ فوتبال شده است. نه تنها برای افتخاراتش در رده باشگاهی که در سطح ملی نیز او همه چیز را فتح کرد و تاریخ ساز شد. ایکر تو دروازه بان فوق العاده ای بودی و واقعیت این است که بازی مقابلت دشوار بود. با این حال وقتی به گذشته نگاه می کنم، می بینم که چه رقابت شیرینی داشتیم و هر بار که به مصاف هم می رفتیم، این انگیزه ایجاد می شد که برای پیروزی، فراتر از سطح خودمان ظاهر شویم.»

لیونل مسی شاید تلخ ترین خاطرات فوتبالی کاسیاس را رقم زده باشد و او مقابل فوق ستاره آرژانتینی بیشتر از هر کسی عذاب کشید. کاسیاس خود این مساله را چندی پیش تایید کرد:« مسی خطرناک ترین مهاجمی بود که برابرش قرار گرفتم و در این تردیدی نیست. از رویارویی با او هم خاطرات خوب دارم و هم تلخ.»

۱    
آی اسپورت
2020-08-05 18:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر