فهرست
غیبت ناواس در تیم ملی؛ به خاطر رئال
غیبت ناواس در تیم ملی؛ به خاطر رئال

غیبت ناواس در تیم ملی؛ به خاطر رئال

آی اسپورت – کیلورناواس دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید از تلاش و رقابت برای حضور در درون دروازه تیم باشگاهی‌اش دست نکشیده است. در همین راستا او به پیشنهاد سرمربی تیم ملی کاستاریکا برای حضور در بازی‌های دوستانه تیم ملی این کشور مقابل شیلی و پرو پاسخ منفی داده است. بدین ترتیب او در وقفه بازی‌های دوستانه در اختیار سانتیاگو سولاری خواهد بود و تمریناتش را درشهرک ورزشی والدبباس دنبال خواهد کرد. این در حالی است که در جریان وقفه بازی‌های ملی تیبو کورتوا، با ترک اردوی رئالی‌ها به تیم ملی کشورش ملحق خواهد شد تا برای بازی با ایسلند و سوئیس دراختیار روبرتو مارتینس و تیم ملی بلژیک باشد.

رونالد گونسالس سرمربی موقت تیم ملی کاستاریکا دراین باره گفته: «در مورد کیلور ناواس همه ما در جریان شرایطش هستیم. داستان او، موضوعی است که همه ما را نگران کرده وباعث شده تا نظرات مختلفی مطرح شود. ما درک متقابلی از شرایط او داریم. او به خاطر شرایط بی ثباتی که در رئال دارد، اعلام کرده که ترجیح می‌دهد تا در اردوی رئال مادرید بماند.»

طبق توافقات انجام شده، گوستاوو ماتوساس اروگوئه‌ای از ماه ژانویه هدایت تیم ملی کاستاریکا را در دست خواهد گرفت و کیلور ناواس قول داده که از ماه مارس به بعد در خدمت تیم ملی کشورش خواهد بود. آقای گونسالس در ادامه صحبتهایش گفت:«ناواس قصد دارد تا از ماه مارس به اردوی کاستاریکا ملحق شود و در کوپا اورو (جام طلا) کاستاریکا را همراهی کند. آقای ماتوساس هم این را می‌داند و در غیاب او، فرصت را به دروازه‌بانان دیگری مثل استبان آلوارادو، لئونل موریه را و داریل پارکر که دروازه‌بانان بزرگی هستند خواهیم داد.»

بعد از اتمام جام جهانی 2018 روسیه، ناواس تنها در ماه سپتامبر تیم ملی کاستاریکا را در مصاف با مکزیک و کلمبیا همراهی کرد و کاستاریکا در هر دوی این بازی‌ها مغلوب حریفانش شد. اما کیلور ناواس در هر دوی این بازی‌ها عملکرد خیره کننده ای داشت. در حال حاضر شرایط ناواس در رئال حسابی بی ثبات است و سولاری تنها در جام حذفی اسپانیا به او بازی داده. با برکناری لوپتگی و روی کار آمدن سولاری، ناواس قصد دارد تا تمام تمرکزش را درتیم مادریدی به کار بگیرد و بتواند جایگاهش در ترکیب اصلی رئال را از کورتوا پس بگیرد. 

 

فوتبالی 

     
آی اسپورت
2018-11-09 10:39:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر