فهرست
استقلال آبی 2- استقلال زرد 2/ روز آبی ها به هم نرسید
استقلال آبی 2- استقلال زرد 2/ روز آبی ها به هم نرسید

استقلال آبی 2- استقلال زرد 2/ روز آبی ها به هم نرسید

آی اسپورت- بازی درون تیمی استقلال که امروز برگزار شد، بدون برنده و با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. منصوریان با تلفیقی از بازیکنان تیم بزرگسال و جوانانش که اجازه حضور در تمرین تیم اصلی را دارند، دو ترکیب 11 نفره زرد و آبی ساخت تا استقلال به مصاف خودش برود.

در تیم زرد مهدی رحمتی، یعقوب کریمی، رابسون جانواریو، مجید حسینی، علیرضا سیار، میثم مجیدی، بختیار رحمانی، میعاد یزدانی، مجتبی حق ‌دوست، محسن کریمی و پوریا بالی بازی کردند. بازیکنان تیم آبی هم حسین حسینی، خسرو حیدری، لئوناردو پادوانی، امین حاج محمدی، میلاد زکی ‌پور، عظیم گوک، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، جابر انصاری و آرش افشین بودند. تیم زرد توسط منصوریان، تیم رحمتی و تیم آبی، تیم حیدری نامیده می شد ولی در مراسم ابتدایی بازی به جای مهدی رحمتی، بختیار رحمانی شرکت کرد. بین دو نیمه هم منصوریان جای مجید حسینی را با پادوانی و آرش افشین را با پوریا بالی عوض کرد. مهدی رحمتی هم از حوالی دقیقه 65 جایش را به ارشیا بابازاده داد و روی نیمکت نشست.

برنده نیمه اول، تیم آبی بود. هر دو گل این تیم را جابر انصاری در دقایق 15 و 29 زد که دومی از روی نقطه پنالتی و حاصل خطا روی آرش افشین بود. نیمه دوم را تیم زرد برد. برای این تیم محسن کریمی در دقیقه 58 و میثم مجیدی در دقیقه 83 از روی نقطه پنالتی گل زدند که حاصل خطا روی آرش افشین بود. و بدین ترتیب نبرد درون تیمی آبی ها بدون برنده به پایان رسید.

۴    
آی اسپورت
2016-10-08 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر