فهرست
محکومیت جدید پرسپولیس؛ ۱۰۰هزار دلار به نیلسون
محکومیت جدید پرسپولیس؛ ۱۰۰هزار دلار به نیلسون

محکومیت جدید پرسپولیس؛ ۱۰۰هزار دلار به نیلسون

آی اسپورت – عصر دیروز حکمی تازه از سوی فیفا به باشگاه پرسپولیس ارسال شد و طی آن قرمزپوشان به پرداخت مبلغ 100 هزار دلار به نیلسون کوریا محکوم شدند. دروازه‌بان برزیلی سابق پرسپولیس در زمان مدیریت طاهری از پرسپولیس جدا شد و در همان وقت با ارسال نامه‌ای به باشگاه خواستار دریافت 15 هزار دلار از سرخ‌پوشان و توافق با آن‌ها شد. با این حال این نامه بی‌پاسخ ماند و حالا نیلسون به دنبال دریافت 100 هزار دلار از قهرمان ایران است.

این نامه صبح دیروز به دست باشگاه رسید و سرپرست پرسپولیس موظف است این مشکل را سریعا حل کند. در حال حاضر قرمزپوشان مشکلات سخت مالی را پشت سر می‌گذارند و به تازگی مبلغ قرارداد آنتونی گولچ را پرداخت کرده و درگیر حل کردن پرونده محکومیت گابریل هستند.

قهرمان لیگ هفدهم ایران هم اکنون محرومیت خود از پنجره نقل و انتقلاتی را پشت سر می‌گذارد و شرایط سختی را تجربه می‌کند. پرسپولیس یکی از نمایندگان ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است و باید در این مرحله به مصاف تیم پر مهره الدحیل قطر برود.

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-06-20 10:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سعید از خوزستان(ملاشیه)
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
تمام بازیکن های خارجی بعد رفتن از باشگاهشون طلبکار میمونن چرا اخه تا کی؟ چرا باشگاهها تسویه نمیکنن؟ داستان خلافی خودرو شده که دوبرابر میشه ولی فیفا بخششی کار نداره
۶
مارال
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
فقط اینو کم داشتیم
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر