فهرست
کالدرون: بازیکنانم کم‌کاری نمی‌کنند
کالدرون: بازیکنانم کم‌کاری نمی‌کنند

کالدرون: بازیکنانم کم‌کاری نمی‌کنند

آی اسپورت – گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس ظهر امروز در نشست خبری قبل از بازی با نساجی مازندران شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

هیج کس کم‌کاری نمی‌کند

بازیکنانم همیشه با تمام وجود بازی می‌کنند. شاگردانم رفتارهای روحی فوق‌العاده‌ای دارند و باید از این بابت به آنها تبریک بگویم. ممکن است برخی بازیکنان که در ترکیب نیستند، ناراحت باشند که این هم نرمال و عادی است، اما اینجا اولویت باشگاه است. همه‌ی بازیکنان ما برای‌مان مهم هستند، چون ما رقابتی طولانی داریم. پیش از فصل بازی‌های دوستانه زیادی هم انجام دادیم و همه بازی کردند. بازیکنان باید هر زمانی به آنها فرصت رسید خودشان را نشان دهند. اکثر بازیکنان فوق‌العاده هستند، حتی زمانی که هیچ دریافتی هم نداشتند با تمام وجود تلاش کردند. اولویت آنها همیشه مبارزه برای تیم است.

 

مجبور شدیم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم

امروز به خاطر آلودگی هوا مجبور شدیم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم، اما روز گذشته همه چیز نرمال بود. امروز دیدیم شرایط آب و هوایی مناسب نیست و به همین دلیل مجبور شدیم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم.

 

برای جذب مهاجم خارجی فرصت اشتباه نداریم

چند بازیکن مدنظر داریم که برای نیم‌فصل جایگزین او کنیم، اما دیگر جای هیچ اشتباهی نداریم، چرا که رقابت‌های آسیایی شروع خواهد شد. دیگر فرصتی نداریم و باید کاملاً آماده باشیم. ما نیاز به یک بازیکن مهاجم خارجی داریم. کماکان با تمام دقت شرایط را بررسی می‌کنیم، چرا که دیگر باشگاه فرصتی برای اشتباه ندارد.

 

هنوز لیست خروجی را‌ اعلام نکرده‌ام

هنوز لیست خروجی را‌ اعلام نکرده‌ام و مسلماً باشگاه هم این لیست را ندارد. باید ببینیم چه بازیکنانی را می‌توانیم جذب کنیم. ما به جای جونیور یک جای خالی داریم و باید ببینیم چطور می‌توانیم جای او را پر کنیم.

 

هفته قبل درصدی جزئی از قراردادم پرداخت شد

چند روز پیش درصدی از قراردادم پرداخت شده است هر چند که درصدی جزئی بوده، اما فکر می‌کنم قرار است در هفته آینده نیز درصدی دیگر پرداخت شود.

 

باید علیپور را احیا کنیم

مطمئناً علیپور را باید احیا کنیم و تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا علیپور در بهترین شرایط قرار بگیرد. تیم به علی احتیاج دارد و به خاطر همین در بازی جام حذفی به او یک نیمه استراحت دادیم تا در نیمه دوم وارد شود و استرسش کمتر باشد، اما باید ببینیم فردا او چه وضعیتی خواهد داشت.

 

آنالیزها و نظرها باید با واقعیت‌ها هم‌خوانی داشته باشد

اینکه بحث تغییر مربی مطرح می‌شود و اینکه یک مربی می‌ماند یا می‌رود بحث خبرنگاران است که آن را مطرح می‌کنند. من به همه‌ی صحبت‌ها احترام می‌گذارم و قوانین حرفه‌ای را می‌شناسم. مطمئناً مربی مسئول اول اتفاقاتی که پیش می‌آید است، ولی آنالیزها و نظرها باید با واقعیت‌ها هم‌خوانی داشته باشد. به جز در بازی قبل در دو بازی آخرمان که در خانه بازی کردیم 36 ضربه به سمت دروازه زده‌ایم. فکر نمی‌کنم هیچ تیمی باشد که در یک بازی 19 موقعیت ایجاد کند. این در حالی است که تیم‌های دیگر موقعیت‌های کمتر ایجاد می‌کنند، اما به گل‌های بیشتری می‌رسند.

 

با 2 مهاجم خارجی گلزن می‌توانیم رقابت کنیم

تیم وقتی این همه موقعیت ایجاد می‌کند یعنی اینکه خوب بازی می‌کند. ما هنوز اما به شرایطی که مدنظرمان است، نرسیده‌ایم. پرسپولیس یک باشگاه بزرگ است و از آن توقعات زیادی می‌رود، ولی ما داریم بدون بازیکن خارجی و بدون مهاجم گلزن ادامه می‌دهیم و باید توقعات کمتر باشد. با این حال توقعات همیشه وجود دارد و اگر ما چند بازیکن خوب خارجی داشتیم و در بازی‌ها به گل می‌رسیدیم می‌توانستیم بهتر به نتیجه برسیم. بازیکنان ایرانی‌مان واقعاً خوب هستند، اما دو بازیکن خارجی گلزن اگر به تیم اضافه شوند ما می‌توانیم با همه‌ی تیم‌ها در لیگ و حتی در آسیا رقابت کنیم.

 

فرصتی پیش نیامده که از بشار استفاده کنیم

بشار رسن از ناحیه شانه مصدوم بود و ما او را احیا کردیم. مصدومیتش خوب شد و در بازی با شهر خودرو 80 دقیقه بازی کرد. بعد از آن هم رفت برای تیم ملی عراق و دیگر فرصت نشد کنار تیم باشد. دفعه اول رفت و برگشت و دفعه دوم هم تازه چهار روز است که به تیم اضافه شده. اگر حرفه‌ای نگاه کنید آیا ما می‌توانیم از این بازیکن استفاده کنیم؟ تقصیر من است که دیر برگشته است تا الان فرصتی پیش نیامده که از او استفاده کنیم؟ او مشکل پاسپورت داشته است. او بعد از بازی جام حذفی به ما اضافه شده است و فردا متوجه خواهیم شد که بازی خواهد کرد یا خیر. هدف و برنامه‌مان از ابتدا این بود که در این بازی از ابتدا بازی نکند، اما باید ببنیم وضعیت سایر بازیکنان چگونه است و اینکه آیا آنها به بازی می‌رسند یا خیر.

۱    
آی اسپورت
2019-11-29 15:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر