فهرست

اشمایکل: یونایتد باید زلاتان را بخرد

آی اسپورت – دروازبان افسانه ای شیاطین سرخ اصرار دارد یونایتدی ها باد برای جذب زلاتان ایبراهیموویچ در تابستان پیش رو اقدام کنند.
قرارداد ستاره سوئدی با باشگاه پاریسی در پایان این فصل به اتمام می رسد. انتظار می رود با توجه به بد دهنی های زلاتان درباره فوتبال فرانسه در اوایل ماه جاری میلادی و بروز برخی مشکلات، فرصتی مناسب برای جدایی او از فرانسه فرااهم شده باشد.
اشمایکل بر این باور است که  یونایتد باید تمام تلاش خود را برای جذب ایبراهیمویچ به کار ببرند. اشمایکل در گفتگو با اکیپ گفت: " تابستان گذشته شایعات زیادی درباره این انتقال مطرح شده بود. من بعد از این صحبت ها گفتم زلاتان برای این باشگاه ساخته شده و برای بازی کردن در یونایتد متولد شده است. چرا اریک کانتونا در یونایتد اینقدر قدرتمند بود؟ چرا در لیدز یونایتد و یا باشگاه های فرانسوی چنین ابهتی نداشت؟ چون اینجا منچستر یونایتد بود! در این جا آزادی عمل در کنار مسئولیت پذیری وجود دارد. ما اهمیتی نمی دهیم که شما چه کسی هستید یا چه چیزی را دوست دارید. ما به آنچه در  زمین انجام می دهید و تاثیری که می گذارید اهمیت می دهیم. اگر نمی توانید به این قانون پای بند باشید باید این جا را ترک کنید. شما می توانید هر شخصیتی داشته باشید. بکام و کانتونا چه در تیم و چه در خارج از آن در بهترین وضعیت ممکن بودند. خیلی ها می خواهند مثل آن ها باشند ولی چون شخصیت لازم را ندارند، شکست می خورند. "
     
آی اسپورت
2015-03-28 22:07:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر