فهرست
آخرین شایعه؛ احتمال انتقال والدس به منچسترسیتی
آخرین شایعه؛ احتمال انتقال والدس به منچسترسیتی

آخرین شایعه؛ احتمال انتقال والدس به منچسترسیتی

آی اسپورت- رسانه های انگلیسی روز جمعه در گزارش های خود به این نکته اشاره کردند که سران باشگاه منچسترسیتی تمایل زیادی دارند تا بعد از اتمام قرارداد کنونی ویکتور والدس با بارسا و جدایی اش از این تیم ، او را به خدمت بگیرند

این طور به نظر می رسد که تردیدهای موجود در مورد جو هارت، دروازه بان اصلی سیتی ، باعث شده تا سران این باشگاه به دنبال جذب دروازه بان مطمئن تری باشند. سران سیتی با حضور هارت در درون دروازه شان، احساس امنیت و اطمینان نمی کنند واز همین رو به دنبال گزینه بهتری هستند.


http://www.independent.co.uk/incoming/article9137163.ece/ALTERNATES/w460/Barca-2.jpg

 حالا دروازه بان کنونی بارسا زیر ذره بین آبی های شهر منچسترقرار گرفته و طبق گزارش دیلی استار، حالا پیگرینی و سران متمول باشگاه سیتی برای جذب او نقشه کشیده اند. البته پیش از این شنیده می شد که والدس با باشگاه موناکو به توافقاتی رسیده و حتی قرارهایی برای امضای یک پیش قرارداد هم گذاشته شده . حالا گویا دمیتری ریبولوفلف، مالک و رئیس باشگاه موناکو، تصمیم گرفته تا رون رورت زیلر، دروازه بان هانوفر را نیز به خدمت بگیرد  و همین ماجرا خشم والدس را به همراه داشته و ممکن است منجر به عدم انتقال والدس به این باشگاه فرانسوی شود.

دراین میان، مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی سیتی بعد از بازی تیمش مقابل بارسا در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا به این نکته اشاره کرد که والدس در برنامه های تیم او جایی ندارد ولی دیلی استار در گزارش خود یادآوری کرده که هرچه زمان می گذرد، عزم سران سیتی برای به خدمت گرفتن والدس جزم تر می شود.


http://www.101greatgoals.com/wp-content/uploads/2014/02/Screen-Shot-2014-02-21-at-11.00.39-AM.png

از سوی دیگر روزنامه اسپورت کاتالونیا هم در گزارشی یادآوری کرده که سران باشگاه لیورپول نیز در نظر دارند تابار دیگر به یکی از دروازه بانان محصول آکادمی بارسلونا اعتماد کنند و حالا برای جذب ویکتور والدس دندان تیز کرده اند. حدود یک سال است که برندان راجرز سرمربی لیورپول به نیاز تیمش برای جذب یک دروازه بان مناسب تاکید می کند. چند ماه پیش بود که بعد از عدم دستیابی به توافق با په په رینا، او به صورت قرضی به ناپولی رفت و حالا سیمون مینیوله بلژیکی از دروازه قرمزها محافظت می کند و با وجود عملکرد خوب و قابل قبول مینیوله درون دروازه لیورپول، راجرز درنظر دارد تا هرطور شده والدس را به تیمش ببرد.چرا که دروازه بان اسپانیایی را یک گزینه مطمئن وبالغ می داند و معتقد است که والدس می تواند نقش موثری در درخشش بیش از پیش لیورپول داشته باشد.

حالا والدس و مدیربرنامه هایش درحال بررسی گزینه ها هستند؛ او می داند که جدایی اش از بارسا قطعی و100% است و حالا تنها بحث پیشنهادات وارده ، مسائل ورزشی، مالی و شرایط خانواده اش را برای تصمیم گیری در مورد تیم آتی اش پیش رو دارد.

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-02-23 11:55:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر