فهرست
راز توافق؛ استراماچونی کوتاه آمد
راز توافق؛ استراماچونی کوتاه آمد

راز توافق؛ استراماچونی کوتاه آمد

آی اسپورت – بعد از اینکه در برخی رسانه‌ها اعلام شد که به دلیل شرط‌های استراماچونی برای استقلال، این باشگاه از جذب او منصرف شده است، امروز مدیرعامل این باشگاه در جلسه با اعضای هیأت مدیره، به آن‌ها گفت که کارهای قرارداد این مربی تمام شده و او در دو سه روز آینده به تهران می‌آید.

ظاهراً استراماچونی از شرط‌هایی که پیشتر برای استقلال مطرح کرده بود، چشم پوشی کرده و حاضر شده تا با استقلال به توافق نهایی دست پیدا کند.

هرچند قرارداد استراماچونی هنوز با استقلال منعقد نشده ولی قرارداد او با استقلال ظاهراً ششصد هزار دلار برای یک سال و دو ساله است و البته آپشن‌هایی در صورت قهرمانی و یا موفقیت در رقابت‌های آسیایی و… هم برای او در این قرارداد در نظر گرفته شده است که می‌تواند رقم قرارداد او را بیشتر کند.

استراماچونی با سه دستیار که یکی از آن‌ها بدنساز است به تهران می‌آید و مشخص نیست که سرنوشت فرهاد مجیدی و استقلال در این میان چه می‌شود.

 

ایسنا

۲ ۷  
آی اسپورت
2019-06-08 17:10:00
نظر دهید

۷ نظر
f
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۰
.
مكتب هوچیگری و باجگیری
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۴
با دلار های مفت نجومی كل اروپا رو دور میزنن تا بالاخره یكی بتونه این كیسه حقیر رو از زیر بار این همه حقارت نجات بده از المان شروع شد به ایتالیا اگر نشد اسپانیا اونوقت پرسپولیس بدهی مربی خودشم نمیتونه بده وزیرم پرسپولیسیه
.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۳۲
غصه نخور چون دلال کرواتتون از کنار اون دو اوکراینی و این بودمیر شلغم حسابی لنگ را تلکه کرده.اگه وزیر با آبی ها بود که تیام و جپاروف را نگه میداشت تا داغ قهرمانی چرک را بدلتون بزارن.
تاج
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۶
600 هزار دلار در سال رقم مناسبیه برای استرا ...
۶
.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۹
این یکی هم عاشق کیسه ها از اب دراومد !
قرمز اصل
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۲۹
استخر ماکارونی مربی خوبیه مبارک باشه
۱
عباس
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۱
600 هزار دلار برای یه فصل؟ گوشای مارو مخملی دیدین؟! خودتی ایسنا
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر