فهرست
سرِ شکسته و خونین؛ عامل حذف الدحیل!
سرِ شکسته و خونین؛ عامل حذف الدحیل!

سرِ شکسته و خونین؛ عامل حذف الدحیل!

آی اسپورت - تیم الدحیل قطر به شکلی عجیب قافیه را باخت و از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. شاگردان ولید الرکراکی که صدرنشین گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا بودند، تنها در یک صورت صدرنشینی را از دست می‌دادند که همان وضعیت، حکم به حذف این تیم نیز می‌داد و اتفاقا رقم خورد تا قهرمان لیگ ستارگان قطر از جام کنار برود.

حریف الدحیل یعنی التعاون در سه بازی اخیر خود مقابل پرسپولیس و الشارجه شکست خورده بود و حتی موفق به گلزنی هم نشده بود و به همین خاطر شانس این تیم برای صعود بسیار کم پیش بینی می‌شد اما فوتبال روی عجیب خود را به نماینده قطر نشان داد.

در این بازی الدحیل ۶۲ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت و موقعیت های بیشتری نیز روی دروازه کاسیو دروازه بان التعاون به وجود آورد اما این گلر برزیلی با مقاومتی استثنایی مانع از باز شدن دروازه اش شد و در پایان بازی نیز با نمره فوق العاده ۷.۴ عملکرد نامطلوب بازی قبلی را به فراموشی سپرد.

گل پیروزی بخش التعاون را مهاجم استرالیایی این تیم میشل دوک به ثمر رساند که در برابر پرسپولیس نیز تا آستانه گلزنی پیش رفته بود. او که پس از برخورد با مدافعان الدحیل دچار شکستگی از ناحیه سر شده بود، در دقیقه ۸۶ سانتر ارسالی روی دروازه را به شکلی فوق العاده قطع کرد و توپ را به درون دروازه البکری فرستاد. بعد از این گل یاران مهدی بن عطیه تلاش زیادی کردند اما موفق به گلزنی نشدند تا پس از سوت پایان شاگردان پاتریس کارترون خوشحالی کنند.

البته بعد از این که بازی تمام شد بسیاری از لایپ اسکورها الدحیل را تیم صعود کننده می‌دانستند اما قانون حکم به صعود التعاون داد. هر دو تیم ۹ امتیازی شدند و الدحیل تفاضل بهتری داشت اما به خاطر برد در بازی رودررو نماینده عربستان به مرحله بعدی رفت. با این نتیجه تعداد نمایندگان عربستان در مرحله بعدی به عدد ۳ رسید اما تقابل التعاون با النصر سبب می‌شود تا دستکم یک نماینده برای دور یک چهارم نهایی حذف شود.

     
آی اسپورت
2020-09-25 08:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر