فهرست

پیش بازی گرجستان – آلمان / لوو به دنبال احیای قهرمان ناکام

آی اسپورت – در گروه D انتخابی یورو 2016 رقابت فشرده‌ای بین تیم های این گروه وجود دارد. ژرمن‌ها بعد از شکست برابر لهستان و توقف خانگی در برابر ایرلند، حالا خود را با 7 امتیاز در کنار اسکاتلند و ایرلند در رده دوم جدول می بینند. این در حالی است که لهستان با 10 امتیاز در صدر این گروه قرار دارد. شاگردان لوو باید تلاش کنند با به دست آوردن امتیاز های پیش روی از خود شخصیت قهرمان جهان بودن را نمایش دهند. لوو این روز ها انتقادات زیادی در باره نحوه پیروز شدن و لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی آلمان را تحمل می کند، نیاز به پیروزی در بازی های آتی ژرمن ها دارد. چند شب قبل نیز آلمان در بازی دوستانه برابر استرالیا با تساوی متوقف شد. گرجستانی ها هم در کنار جبل الطارق از تیم های فوق العاده ضعیف این رقابت ها هستند و تنها با پیروزی در برابر حریف گمنام خود در رده پنجم جدول قرار گرفته اند.
 
هفته پنجم انتخابی یورو 2016 – گروه D
زمان بازی: 20:30
آب وهوا: بارانی
 
آرایش احتمالی دو تیم
 
 
 
بازیکنان غایب
 
گرجستان:
----
 
آلمان:
هولگر بداشتوبر
 
پیش بینی:
- قهرمان جهان به احتمال فراوان به یک برد بی سر و صدا در بازی امشب دست پیدا می کند. بازی در برابر گرجستانی که تنها امتیاز خود در گروه را با برد در برابر جبل الطارق به دست آورده، نمی تواند کار سختی برای ژرمن ها باشد.
- آلمان ها چهارشنبه شب با یک تساوی نا امید کننده در برابر استرالیا متوقف شدند، اما این موضوع نمی تواند آن ها را برای بازی امشب نگران کند.
 
     
آی اسپورت
2015-03-29 08:30:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر