فهرست

درخواست عاجزانه کونته از منتقدان: بگذارید کارم را بکنم!

آی‌اسپورت: آنتونیو کونته مربی تیم ملی ایتالیا بعد از تساوی 2-2 با بلغارستان از منتقدانش خواست اختلافات را کنار بگذارند و اجازه دهند در آرامش کارش را بکند.
این مربی بعد از آنکه کلودیو مارکیزیو، هافبک یوونتوس در تمرین های تیم ملی دچار مصدومیت شد به شدت از سوی جان الکان، رییس کمپانی هلدینگ فیات و یوونتوس مورد انتقاد قرار گرفت؛ الکان گفت مربی تیم ملی در تمرین‌ها سختگیری می کند. برخی هواداران یووه هم از روش تمرین او انتقاد کردند و کارلو تاوکیو رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا گفت در اینترنت کونته حتی تهدید به مرگ شده.
کونته بعد از تساوی شب گذشته گفت:«من نمی توانم به خاطر یک نفر همه چیز را به هم بریزم. این حرف‌هایی که زده می شود، واقعا آزاردهنده است. من واقعا از همه می خواهم اجازه بدهند کارم را بکنم. من همیشه سخت کار کرده‌ام گاهی اوقات جواب داده و گاهی اوقات نداده. بگذارید کارم را بکنم. از من خواسته‌ شده در تیم ملی کار کنم و فقط می خواهم بگذارید کارم را بکنم. این اظهارات غیرمسئولانه کار را خراب می کند. یک دنیا خاطره از آن دارم.»
ایتالیا سه‌شنبه در ورزشگاه یوونتوس میزبان انگلیس در دیداری دوستانه است و این نخستین بازگشت کونته به این ورزشگاه بعد از جدایی از یووه در تابستان گذشته است.
کونته ادامه داد:«تیم ما تحت تاثیر این چیزها قرار نمی گیرد. ما به چنین موقعیت‌هایی عادت کرده‌ایم. ما باید تمرکز خود را حفظ کنیم و به آنچه می دانیم عمل کنیم. ما برای انجام بازی‌های خوب بی‌توجه به آنچه دیگران می گویند، متحد و منسجم می مانیم.»
جورجو کیه‌لینی کاپیتان ایتالیا هم به حمایت از تیم ملی پرداخت:«این مربی و این تیم شایسته چنین رفتاری نیست. از همه می خواهم کمک کنند این تیم رشد کند و شکل بگیرد نه این که به جنجال‌ها دامن زنند.»
کونته درباره بازی هم گفت:«تیم ما نمایش خوبی داشت و با توجه به موقعیت‌های گل شایسته پیروزی بود. خیلی حیف شد که با حداکثر تلاش حداقل نتیجه را گرفتیم آن هم در ورزشگاهی که بازی در آن واقعا سخت است. ما بر بازی مسلط بودیم و موقعیت‌های آنها فقط در ضدحمله به دست آمد.»
ایتالیا با 11 امتیاز از 5 تیم دوم گروه H است و 2 امتیاز کمتر از کرواسی صدرنشین دارد. بازی بعدی ایتالیا در زمین کرواسی خواهد بود و کونته در این دیدار چیرو ایموبیله و ماتئو دارمیان را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.
     
آی اسپورت
2015-03-29 09:04:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر