فهرست

درخشان: سرصادقیان را زیر گیوتین نمی‌گذارم اما اشتباهش را نمی‌بخشم

حمید درخشان سرمربی پرسپولیس در پایان تمرین روز یکشنبه پرسپولیس گفت: به عقیده من سال خوبی را پشت سر نگذاشتیم و امیدوارم که در سال 94 شرایط بهتری داشته باشیم. دوست ندارم به سال گذشته برگردیم چون اگر بازگردیم باید کلی انرژی از دست بدهیم.
 برنامه های پرسپولیس در سال 94 : ما کار خود را انجام می دهیم. باشگاه هم باید سایر مسایل را هماهنگ کند تا روند بهتری نسبت به گذشته داشته باشیم. یکی دو روز است که تمرینات تیم در سال جدید آغاز شده است و ان شاء الله تا آخر هفته به شرایط ایده ال خود بازخواهیم گشت. در حال حاضر هم تمامی بازیکنان را در کنار خود داریم و تنها ملی پوشان در کنار سایر نفرات نیستند.
 شرایط پرسپولیس برای بازی با النصر در لیگ قهرمانان اسیا: پیش از بازی با النصر هم می دانستیم که چه شرایط سختی پیش روی ماست. ما پنج بازی خارج از خانه انجام داده بودیم که این امر فشار شدیدی روی بازیکنان وارد کرده بود و این فشار سبب مصدومیت و غیبت بازیکنانمان شده بود.
وضعیت فنی پرسپولیس: فشار اشتباهات بازیکنان را بالا می برد و شما دیدید که در بازی با النصر  روی اشتباهات فردی بازیکنانمان گل خوردیم. دوستانی که برنامه ریزی می کنند باید به این نکته توجه کنند که وقتی بازیکن سفری در مسافت طولانی انجام می دهد تا 48 ساعت نیاز به ریکاوری دارد. در حال حاضر هم برای بازی برگشت مقابل النصر نفراتی چون نوری و گابریل را به همراه نداریم و وقتی تیمی 3 بازیکن از یازده بازیکن خود را در ترکیب نداشته باشد،عملا 30 درصد ترکیب اصلی خود را به همراه ندارد. که امیدوارم نفرات جایگزین بتوانند به خوبی از عهده وظایف آن ها برآیند.
شانس صعود پرسپولیس به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا: ما خیلی امیدواریم. هر چند که غیبت بازیکنان اصلی از شانس ما می کاهد اما در مجموع همچنان امیدواریم.
 شرایط پرسپولیس در لیگ برتر:  تمرکزمان را روی لیگ می گذاریم. ما با این برنامه ریزی سازمان لیگ خیلی اذیت شدیم و محروم و مصدوم زیاد دادیم. اگر به ترکیب کلی ما در طول بازی های اخیر نگاه کنید می بینید که کلا در دو بازی مقابل لخویا و بنیادکار با دو ترکیب ثابت به میدان رفتیم. اما در بازی های دیگر به دلیل مصدومیت ها چنین شانسی را نداشتیم.
 جریمه پیام صادقیان: این قانون فوتبال است که بازیکن باید در اختیار مربی باشد. ما صادقیان را تحویل کمیته انضباطی باشگاه دادیم و باشگاه باید درباره وی تصمیم گیری کند.  در سری قبلی بازیکن به اشتباه خود پی برد و خواهش و تمنا کرد. وقتی بازیکن در جمع عذرخواهی می کند و متوجه اشتباه خود می شود باشگاه می تواند از اشتباه او بگذرد. ما که نمی خواهیم گیوتین روی گردن بازیکن بگذاریم. اما باشگاه نمی تواند از اشتباه بازیکن بگذرد و حالا هم  او باید منتظر تصمیم کمیته انضباطی باشد.
حسن هدایتی بلیت های بازی با النصر را خریداری کرد: النصر هم در بازی با پرسپولیس همین کار را کرد و تماشاگران خود را رایگان به تماشای این مسابقه فرستاد. امیدوارم پرسپولیس با حمایت تماشاگران در این بازی نتیجه بگیرد.
 تیم ملی و رفتن کارلوس کی روش پس از بازی با سوئد: من درباره کی روش صحبتی نمی کنم. زیرا من تصمیم گیرنده نیستم و هر تصمیمی که فدراسیون بگیرد قابل احترام است.
     
آی اسپورت
2015-03-29 09:23:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر