فهرست

هیدینک: نمی دانم چطور مشکلات هلند را حل کنم!

آی‌اسپورت: گاس هیدینک مربی تیم ملی هلند اعتراف کرد نمی داند چطور مشکلات تیم را حل کند. نارنجی‌ها در خانه با گل بوراک ییلماز از ترکیه عقب افتادند و در وقت‌های تلف شده با ضربه وسلی اسنایدر که با سر کلاس یان هونتلار برخورد کرد و تغییر جهت داد، به گل تساوی رسیدند.
هلند که در جام جهانی شگفتی‌ساز شد و در رده سوم قرار گرفت در حال حاضر در گروه A مقدماتی یورو 2016 سوم است و شش امتیاز با تیم صدرنشین جمهوری چک فاصله دارد.
هیدینک بعد از این بازی گفت:«البته می توانم این تیم را به بهترین روزهایش برسانم اما در حال حاضر نمی‌دانم چطور. این بازی خوبی برای ما نبود اما من از نتیجه راضی هستم چون این تساوی در پایان کار می تواند خیلی مهم باشد. ما نباید درباره خودمان خیلی بزرگ حرف زنیم چون در حال حاضر یکی از بهترین تیم های اروپا نیستیم. سومی جام جهانی برزیل خیلی خوب بود اما شما باید از آن عبور کنید و واقع‌بینانه نگاه کنید.»
هیدینک در این بازی دو ستاره خود، آرین روبن و روبین فن‌پرسی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت اما گلزن هلند در این بازی گفت نبود این دو نفر نباید بهانه‌ای برای بازی ضعیف تیم در آمستردام آره‌نا باشد.
هافبک گالاتاسرای گفت:«از دقیقه اول برای بردن بازی کردیم. مالکیت توپ در اختیار ما بود و فرصت‌هایی به دست آوردیم اما آنها یک موقعیت به دست آوردند و به گل رسیدند. ما به اندازه کافی نتوانستیم خلق موقعیت کنیم. بله واقعا خوشحالم که در وقت تلف شده گل مساوی را زدم. ما نه خوب بازی کردیم نه بد اما نمی توانیم مربی را به خاطر این نتیجه سرزنش کنیم. نباید کسی را مقصر بدانیم. نبودن فن‌پرسی و روبن هم شاید بهانه خوبی نباشد.»
     
آی اسپورت
2015-03-29 10:19:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر