فهرست
پیکه و تمدید با بارسا؛ شروط دوگانه
پیکه و تمدید با بارسا؛ شروط دوگانه

پیکه و تمدید با بارسا؛ شروط دوگانه

آی اسپورت - جرارد پیکه مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا برای تمدید قرارداد شروط جدیدی دارد. به گزارش نشریه «دیاریو گل» اسپانیا، پیکه که تا سال 2019 با بارسلونا قرارداد دارد پیش از این اعلام کرده است که پس از جام جهانی 2018 از فوتبال ملی کناره‌گیری می‌کند. به همین دلیل انتظار می‌رفت که در آینده‌ای نه چندان دور او بارسلونا را هم ترک کند و به لیگ فوتبال آمریکا MLS برود.

دیاریو گل اما نوشته است که پیکه می‌خواهد قراردادی جدید با بارسلونا عقد کند اما برای این کار شروط متفاوتی دارد. او از باشگاه می‌خواهد به او حقوقی بالاتر از رقمی که برای هم‌تیمی تازه‌واردش عثمان دمبله در نظر گرفته شده است، پرداخت کند، رقمی در حدود حقوق همتایش در رئال مادرید یعنی سرخیو راموس.

شرط دیگر پیکه برای مسئولان باشگاه این است که در قرارداد جدید به او در خصوص حضورش در ترکیب اصلی ضمانت بدهند. او اگرچه احتمال نیمکت‌نشینی به دلیل استفاده سرمربی تیمش از سیستم چرخشی را می‌پذیرد اما کنار ماندن از ترکیب اصلی تیم را به دلیلی دیگر قبول نمی‌کند و نمی‌خواهد با شرایطی مشابه آنچه هم‌تیمی سابقش کارلس پویول از تیم بیرون گذاشته شد به دوران بازیگری‌اش در بارسلونا پایان دهد.

۱    
آی اسپورت
2017-09-26 13:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر