فهرست
بوکس فوق سنگین/ کمربند برای جاشوا ماند
بوکس فوق سنگین/ کمربند برای جاشوا ماند

بوکس فوق سنگین/ کمربند برای جاشوا ماند

آی اسپورت- آنتونی جاشوا، بوکسور ۲۷ ساله بریتانیایی و قهرمان سنگین وزن بوکس جهان از نظر سازمان معتبر "آی بی اف" موفق شد تا از کمربند قهرمانی خود دفاع کند. او که شب گذشته  در منچستر به مصاف اریک مولینا رفته بود، توانست در راند سوم حریف آمریکایی خود را متوقف کند. جاشوا در راند سوم با ضربه راست و کوتاه حریفش را به کف رینگ انداخت و داور مسابقه را پایان داد.

این دومین دفاع قهرمان بریتانیایی از کمربند قهرمانیش بود. جاشوا با این پیروزی در هر ۱۸ مسابقه حرفه‌ای خود با ناک اوت پیروز شده است.

بر اساس گزارشها اکنون حریف این قهرمان بریتانیایی ولادمیر کلیچکو، قهرمان سابق اوکراینی است. گفته شده که دیدار این دو قرار است ۲۹ آوریل سال آینده میلادی در استادیوم ومبلی لندن، برگزار شود.

سالن محل انجام مسابقه شب گذشته در منچستر پر بود و در بین تماشاگران تعدادی از چهره‌های بوکس مانند دیوید هی هم حضور داشتند. مولینای ۳۴ ساله قبل از دیدارش با جاشوا گفته بود: "او (جاشوا) فکر می‌کند شب آسانی در پیش دارد، تمام دنیا همین فکر را می‌کنند. بنابراین غافلگیری قدرتمند‌ترین سلاح من در این مبارزه خواهد بود."

اما علیرغم اینکه راند اول دیدار آرام گذشت در راند دوم و سوم و در مجموع مولینا چیزی برای ارایه نداشت و مغلوب سرعت و غافلگیری جاشوا شد. مونیلا در سال ۲۰۱۵ کمربند دبلیو بی سی (یکی دیگر از چهار نهاد اصلی بوکس جهانی) را به دیونتی وایلدر واگذار کرده بود.

۳    
آی اسپورت
2016-12-11 15:17:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر