فهرست
رودی گارسیا: امیدوارم تورینو از خستگی یوونتوس استفاده کند
رودی گارسیا: امیدوارم تورینو از خستگی یوونتوس استفاده کند

رودی گارسیا: امیدوارم تورینو از خستگی یوونتوس استفاده کند

آی اسپورت- رودی گارسیا، سرمربی رم، با ابراز رضایت از نمایش شاگردانش در دیدار مقابل بولونیا، امیدوار است که یوونتوسی ها در دیدار امشب مقابل تورینو، امتیاز از دست بدهند.

رم با پیروزی مقابل بولونیا، فاصله اش با یوونتوس را به 6 امتیاز کاهش داد اما در صورتی که شاگردان کونته بتوانند در دربی تورین به پیروزی برسند، بار دیگر این فاصله 9 افزایش پیدا می کند؛ البته جالوروسی یک دیدار عقب افتاده هم دارد.

گارسیا به خبرنگاران گفت:" برد بسیار مهمی را کسب کردیم و این تمام چیزی است که برای ما اهمیت دارد. در نیمه اول همه چیز تحت کنترل بود اما با آغاز نیمه دوم، حملات زیادی بر روی دروازه مان ترتیب داده شد. سپس به گل رسیدیم و این مسئله، وضعیت را برای ما سخت تر از قبل کرد.

می دانستیم که بولونیا با رولاندو بیانچی، تیم قدرتمندی در حملات هوایی است. ما دروازه خود را بسته نگه داشتیم و بدین ترتیب کسب یک برد آسان تر شد. فکر می کنم دیگر همه می دانند که در رقابتی دشوار برای رسیدن به چیزی با ارزش قرار داریم و تمامی بازیکنان باید این را درک کنند که در چنین شرایط سختی، نیاز به این داریم که با تمام وجود بازی کنیم."

سرمربی فرانسوی جالوروسی همچنین امیدوار است که تورینو بتواند در دربی تورین، از خستگی یوونتوس استفاده کرده و شاگردان کونته را متوقف کند:" هر اتفاقی می تواند رخ دهد. در این دربی، سطح و فاصله دو تیم اهمیتی ندارد. چیزی که مهم است غرور حاصل از بردن و شکست نخوردن است!

 ما وظیفه خود را انجام دادیم و حالا نظاره گر این خواهیم بود که سایرین چه می کنند. آیا یوونتوس افت خواهد کرد؟ می توانم بگویم که من با لیل، بازی های زیادی را در اروپا انجام داده ام و می دانم که انرژی زیادی را از تیم می گیرد. پس بله! آنها کار سختی در دربی خواهند داشت."

     
آی اسپورت
2014-02-23 12:55:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر