فهرست

عکس روز: امید ما به شما خوش‌تیپ هاست!

آی اسپورت- چند روز بعد از شکستِ شیکِ شیلی، وقتی که هنوز هم رسانه های دنیا مشغولِ علاقه نشان دادن به گل تیکی تاکایی وحیدِ امیری هستند، ستاره های تیم ملی ایران در بین جلسه های تمرینی سوئد، بهترین های شان را پوشیده اند و برای هواخوری زده اند به خیابان ها تا حال و هوای روزهای شان را کمی متنوع کنند. مهره هایی که برای نبرد با زردهای سرد اسکاندیناوی، به شدت روی شان حساب باز کرده ایم.
چسبیدن پسوند «دوستانه» به نبردِ فرزندزآره نا، ابدا از میزان اهمیت مسابقه نخواهد کاست. تیم ملی فوتبال، حالا از جایگاه ویژه ای در میان ایرانی ها برخوردار شده و مردم، آن را به همه تیم های لیگ برتری ترجیح می دهند و انتظار برای تماشای مسابقه اش- حتی اگر آخرین مسابقه کارلوس کی روش- نباشد، سر جایش باقی خواهد ماند. دوستانه یا رسمی، لذت 90 دقیقه تماشای تیمی منظم و با برنامه و پراشتیاق که یک جور تفاوت آشکار نسبت به همه تیم های یک دهه اخیر دارد،از همین حالا صبرها برای سوت آغاز مسابقه با سوئد را به پایان رسانده است. تردیدی وجود ندارد که زلاتان و رفقا نیز، هرگز شکست در خانه را برنمی تابند و برای پیروز شدن در مقابل همه تلاش شان را به کار می گیرند.
اینکه بعد از سال ها، مردم دوباره بی تاب تعقیب تیم ملی هستند، اینکه استادیوم سوئدی ها نیز مثل ورزشگاه های استرالیا به تسحیر ایرانی ها درخواهد آمد. اینکه همه ژست های دوست نداشتن تیم ملی مربوط به سابق هستند و حالا بازار سلفی و شعار در اطراف تیم ملی داغ شده، آنقدر امیدوارکننده هست که سخت می شود به انتقادهای معدود این ساعت ها دل داد. مردم، حالا عاشقِ تیم ملی شان هستند و مهم نیست که این اتفاق پوپولیسم و یا هر «ایسم» دیگری باشد، وقتی پایِ «اسم» ایران در میان باشد.
  ۵  
آی اسپورت
2015-03-29 11:40:52
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۲:۴۶
خخخ امید من به شما گوچی هاست خخخ
اشکان
يكشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۳:۰۷
تیتر عالی. همینه که ای اسپورتو از سایتای دیگه متمایز کرده
-
يكشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۳:۱۷
عالی بود...
لذت 90 دقیقه تماشای تیمی منظم و با برنامه و پراشتیاق که یک جور تفاوت آشکار نسبت به همه تیم های یک دهه اخیر دارد
رسول
يكشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۹:۳۶
ایول ای اسپورت که باز بخش خارجیشم راه افتاده اصلا ای اسپورت یه چیز دیگست البته اگر اخبار خارجی داشته باشه از وقتی که اخبار خارجی رو نمیذاشتید نمیومدم
امیر بارسایی
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴، ۱۱:۲۳
الان چند هفته اس که من دوباره دارم هر روز و هر ساعت ای اسپورت رو می‌خونم. مرسی که اینقدر خوبین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر