فهرست

سوال روز: تیم ملی یا مهران مدیری؟ شبکه سه اولویت اش را انتخاب می کند

آی اسپورت- قربانی کردن 17 دقیقه از مسابقه مهم ایران و شیلی برای پخش سریال نوروزی، به ویژه بعد از پیروزی شگفت انگیز تیم ملی در مقابل شاگردان سامپائولی، اعتراض های فراوانی را در شبکه های اجتماعی و رسانه های مختلف به همراه داشت. بدون تردید این اعراض ها در مورد روند نامطلوب پخش بازی های تیم «ملی» به رسانه «ملی» رسیده اند اما هنوز با توجه به سوابق، هنوز نمی شود از پخش بی دردسر این مسابقه از شبکه سوم سیما اطمینان داشت.
بر خلاف اعلام اولیه، زمان برگزاری بازی سوئد و ایران 23 نیست و این مسابقه به وقت ایران راس ساعت 22 آغاز خواهد شد. درست در ساعتی که هر شب خبر شبانگاهی شبکه سوم سیما روی آنتن می رود. البته که بازی با سوئد به عنوان بازی آخر کی روش آنقدر مهم هست که اخیار 15 دقیقه زودتر پخش شود و سریال مدیری نیز با یک ساعت تاخیر، راس ساعت 12 روی آنتن برود. برای دست نخوردن کنداکتور شبکه سوم، راه پخش بازی از طریق شبکه ورزش نیز وجود دارد تا این شبکه باز مجبور نشود در زمان برگزاری یکی از دیدارهای حساس فوتبال، مستند «خاطرات کایاک» پخش کند! 
هر طور که هست، مردم ایران در روزهای سرنوشت ساز تیم ملی، توقع دارند مسابقه ایران از ابتدا روی آنتن برود و هیچ برنامه غیرزنده دیگری، مزاحمِ پخش نبرد زنده ملی پوشان در زمین تیم ملی سوئد نشود. در طول مسابقه نیز حتما قاب های زیادی از ایرانیان پرشمار حاضر در ورزشگاه گرفته می شود. قاب هایی که احتمالا همانند جام ملت های استرالیا، جای شان را به تصاویر ضبط شده می دهند!
     
آی اسپورت
2015-03-29 15:13:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر