فهرست

گزارش روز: تفاوت بزرگ کی روش و درخشان/ بازگشت هزارم صادقیان!

آی اسپورت- پیام صادقیان که به گفته خودش قرار بود در سال جدید کاری کند که برای همیشه نام حاشیه ساز از او گرفته شود، خیلی زیاد طاقت نیاورد و در تمرین روز گذشته تیمش(تنها 8 روز بعد از آغاز سال جدید!) حاشیه جدیدی را رقم زد. بازیکن(و نه ستاره) جوان پرسپولیس، از دستور سرمربی تیمش برای پاسکاری های کوتاه در تمرین سرپیچی کرد و همین کافی بود تا حمید درخشان از او بخواند که زمین را ترک کند و به خانه برود. صادقیان بلافاصله در تنها میدان جدی این روزهایش(اینستاگرام) پا به توپ شد و با اشاره به بی علاقگی درخشان به او، تاکید کرد که با همین دریبل ها صادقیان شده(صادقیان شده؟) و هیچ جای دنیا بازیکنی را به خاطر محارت اش(دقت کنید به ح!) بیرون نمی اندازند.
هافبک پرسپولیسی باشگاهِ اینستاگرام(یا یک همچین چیزی)، مثل همیشه خیلی زود تلاش کرد جو پیرامون حاشیه ایجاد شده را تلطیف کند. او امروز در جلسه انضباطی باشگاه حاضر شد و مطابق معمول، با پادرمیانی دیگران، قرار شد از فردا دوباره زیر نظر درخشان تمرین کند. بازگشت هزارباره پیام به پرسپولیس، بعد از بازگشت عباس زاده از اخراج، بعد از قرار گرفتن سه مهره مازاد در لیست 18 نفره، بعد از بخشیده شدن همه معترضا ن به تعویض، بار دیگر تفاوت های سرمربی تیم ملی ایران و منتقد پرسپولیسی اش را آشکار کرد. شاید به همین خاطر است که مردم، به هر قیمتی خواهان حفظ کی روش هستند تا مبادا نیمکت تیم ملی در آینده ای نزدیک، به دست مربی ای بیافتد که به جای مبارزه با بازیکن سالاری، آن را تبدیل به عادی ترین اتفاق تیمش می کند.
  ۲  
آی اسپورت
2015-03-29 15:27:38
نظر دهید

۲ نظر
محمد حسین
يكشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۴، ۱۷:۴۹
آی اسپورت جان از مربی حرف بزن نه درخشان نه قلعه نویی نه فرکی نه دایی نه خیلی های دیگه این ها حتی اسم مربی رو هم کثیف کردن.
-
دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۴، ۰۰:۵۱
چنین چیزی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر