فهرست
بلان: کاوانی از دیدار با مارسی به تیم برمی گردد
بلان: کاوانی از دیدار با مارسی به تیم برمی گردد

بلان: کاوانی از دیدار با مارسی به تیم برمی گردد

آی اسپورت- لوران بلان سرمربی پاری سن ژرمن، اعلام کرد که ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه ای تیمش، از دیدار هفته آینده مقابل المپیک مارسی، به میادین باز خواهد گشت.

کاوانی در دیدار پی اس جی مقابل بوردو دچار مصدومیت شد و برای سه هفته از میادین دور ماند؛ به این ترتیب، بازی های مهم تیمش مقابل موناکو و بایر لورکوزن - در لیگ قهرمانان اروپا - از دست داد اما سرمربی پاری سن ژرمن در استانه سفر به تولوز اعلام کرد مهاجم تیمش در ماه مارس به میادین باز خواهد گشت.


http://e2.365dm.com/14/01/768x432/EdinsonCavani-use_3073819.jpg?20140128115704

بلان به خبرنگاران گفت:" هدف ما بازگشت دوباره کاوانی به ترکیب تیم در آستانه بازی مقابل مارسی است. او در حال تمرین است و من فکر می کنم او به زودی به ترکیب تیم باز می گردد. بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند. کریستوف ژاله هم به تمرینات بازگشته است."

سرمربی پی اس جی همچنین اعلام کرد که علی رغم دیدار خارج از خانه مقابل بایر لورکوزن ، شاگردانش در شرایط خوبی به سر می برند.

" بازگشت از لورکوزن طولانی بود اما ما توانستیم تیم را احیا کنیم.

در حال حاضر، ما باید به گونه ای عمل کنیم که بتوانیم بار دیگر به رقابت های لیگ یک فرانسه تمرکز کنیم و بر بازی مقابل تولوز متمرکز شویم. بازی روز یکشنبه نیز سه امتیاز دارد . ما دیگر نباید به بازی مقابل لورکوزن فکر کنیم و بازیکنان نیز به این موضوع اشراف دارند."

     
آی اسپورت
2014-02-23 13:22:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر