فهرست

ایران 6-0 افغانستان/ ایران، با گل و بی تماشاگر!

آی اسپورت- نیمه نخست مسابقه تیم های ملی ایران و افغانستان در دور اول مرحله انتخابی المپیک، با برتری6 بر صفر تیم ملی ایران همراه شد.
گل اول ایران در مسابقه امروز، با پاس عالی شاهین ثاقبی و ضربه تمام کننده سردار به ثمر رسید. شاهین به خوبی از عمق دفاع حریف برای رساندن پاس اش استفاده کرد و آزمون نیز مثل همیشه هنرش در به ثمر رساندن تک به تک ها را به نمایش گذاشت. این گل در دقیقه 12 مسابقه به ثمر رسید. سردار با اولین گل، علامت سکوت را به سکوها نشان داد.
12 دقیقه بعد از گل اول، این محمدحسین مرادمند بود که با یک ضربه سر دروازه حریف را برای بار دوم باز کرد. کرنر کوتاه و سانتر عالی بعد از آن روی دروازه، به مرادمند رسید و این بازیکن به سادگی موفق شد دروازه افغانستان را باز کند.او بعد از گل همه هم تیمی ها را کنار زد تا خودش را به نیمکت برساند و شادی اش را نیمکت تقسیم کند.
گل سوم ایران در مسابقه با افغانستان، در دقیقه بیست و هفتم به ثمر رسید. این بار میلاد کمدانی بود که فرصت پیدا کرد تا با یک بغل پای آرام، توپ را به تور دروازه تیم مهمان برساند.
بعد از این سه گل، نوبت به علیرضا جهانبخش رسید تا با یک ضربه ایستگاهی، گل چهارم ایران را به ثمر برساند و بالاخره برای امیدهای گلزنی کند.این نتیجه پایانی نیمه نخست دیدار بود.
گل پنجم ایران، با سانتر علیرضا جهانبخش و ضربه سر روزبه چشمی به دست آمد و زننده گل ششم نیز، سردار آزمون بود.
نکته جالب توجه این مسابقه، استقبال 80 هزارنفری تماشاگران افغان از آن بوده است. آن ها در ایران، میزبان تیم ملی ایران هستند!
     
آی اسپورت
2015-03-29 17:52:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر