فهرست
برانکو علیه شاگردان؛ پنجمین قربانی
برانکو علیه شاگردان؛ پنجمین قربانی

برانکو علیه شاگردان؛ پنجمین قربانی

آی اسپورت – پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر در خانه سیاه جامگان به میدان رفت؛ تیمی که سکان هدایت خود را به دست رضا عنایتی سپرده و در سه بازی اخیر خود به دو تساوی ارزشمند خارج از خانه و یک پیروزی خانگی دست یافته بود. عنایتی پنجمین مربی روی نیمکت تیم‌های مشهدی بود که به مصاف برانکو و تیمش رفت. پیش از این، فرهاد کاظمی، خداداد عزیزی، اکبر میثاقیان و رضا مهاجری به عنوان مربی تیم‌های مشهدی با برانکو روبرو شده‌اند.

عنایتی به عنوان پنجمین مربی مشهدی به مصاف برانکو رفت اما این رقابت حاصلی جز شکست برای او نداشت. اکبر میثاقیان، رضا مهاجری، خداداد عزیزی و علی حنطه چهار مربی مشهدی بودند که پیش از این با برانکو رقابت کرده‌اند.

برانکو در ادامه رقابت با شاگردان سابقش در تیم ملی ایران، این بار عنایتی را هم مغلوب کرد؛ پیش از این، پروفسور کروات در دوئل با علی دایی، رسول خطیبی، خداداد عزیزی و یحیی گل محمدی موفق عمل کرده و پیروز از میدان خارج شده است.

برانکو در دیدار روز جمعه موفق شد بیست و چهارمین مربی ایرانی را در رقابت‌های لیگ برتر مغلوب کند؛ سرمربی سرخپوشان همچنین در تقابل با پنج مربی خارجی پیروز میدان بوده است.

 

90tv

۵ ۱  
آی اسپورت
2018-01-14 10:41:00
نظر دهید

۱ نظر
قاتل بی رحم
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۴۸
این است پروفسور بزرگ ❤❤
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر