فهرست
باور نکردنی؛ کی‌روش و پاتوسی در رادار پرسپولیس
باور نکردنی؛ کی‌روش و پاتوسی در رادار پرسپولیس

باور نکردنی؛ کی‌روش و پاتوسی در رادار پرسپولیس

آی اسپورت – در حالی که هنوز سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده مشخص نشده، اما مسئولان این باشگاه به دنبال جذب بازیکن هستند!در همین رابطه قرارداد جدیدی با فرشاد احمدزاده به امضا رسید و مذاکرات برای قرارداد با بازیکنان جدید هم ادامه دارد.

در روزهایی که صحبت از رفتن علی علیپور از پرسپولیس به گوش می‌رسد،مسئولان پرسپولیس به دنبال جذب یک مهاجم هستند و به همین خاطر مذاکراتی را با برخی از مهاجمان سایر تیم‌های لیگ برتر آغاز کردند.

آیاندا پاتوسی مهاجم فصل گذشته استقلال و کی‌روش استنلی مهاجم فصل پیش سپاهان دو بازیکنی هستند که مدنظر مسئولان پرسپولیس قرار دارند و حتی برخی از ایجنت‌ها مذاکراتی هم با این دو بازیکن داشته‌اند.

در روزهایی که مسئولان پرسپولیس برای تسویه حساب با بازیکنان فصل گذشته خود مشکلات مالی دارند مشخص نیست با چه پشتوانه مالی قصد جذب این دو بازیکن خارجی را خواهند داشت.

 

فارس 

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2019-06-25 09:45:00
نظر دهید

۴ نظر
...
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۰۰
دوتا خط اخر رو بخونید تا متوجه پلشتی ذات این خبردلارها بشین. نوشته پرسپولیس نمیتونه پول بازیکنانش رو بده چطوری میخواد بازیکن جذب کنه!!!!!!!!!! انگار کیسه که وانتی بازیکن میخره و سرمربی 1/2 میلیون دلاری میندازه بیرون و سرمربی 3 میلیون یورویی میاره خیلی پول داشته و پول 4 سال اینده اش رو پیشخور نکرده.
عشقپولیس
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۴
کیسه ی دوخته و شله ی سوخته خریداریم
6در4
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۸
خوبه خودت نوشتی باور نکردنی
این پولا رو اون سه تا تیم تاس به بازیکنا میدن تو پرسپولیس اگه از خبرا بود پول فصل قبل بازکنا رو میدادن
اهواز آبی
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۳
استقلال و پرسپولیس منبع مالیشون یکیه، استقلال اگر ردش کرد چون دوتا خارجی استراما گفته میارم که دیگه پولی برای پاتوسی نداشتن، در ضمن بازیکنهای خارجی نشون دادن مثل ما بی معرفت نیستن و به جز منشا که ایرانی ها خرابش کردن بقیه شون از اینکارا نکردن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر