فهرست
مرزبان در کنفرانس: برای این کنسرت ساز نداریم
مرزبان در کنفرانس: برای این کنسرت ساز نداریم

مرزبان در کنفرانس: برای این کنسرت ساز نداریم

آی اسپورت- علیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در کنفرانس خبری بعد از دیدار با استقلال درباره این دیدار گفت: سومین باری بود که در لیگ به همراه سیاه‌جامگان حضور داشتم. کسب یک امتیاز از ۹ امتیاز دردناک است زیرا باید نفت آبادان را شکست می‌دادیم. تغییرات در سیاه‌جامگان آغاز شده، به بازیکنانی که نمی‌خواستیم اعلام کردیم. می‌دانستم که به بازیکنان مشهدی می‌توانم اعتماد کنم، روی این بازیکنان و اتحاد درونی تیم حساب کردم.  بادامکی می‌توانست در نیمه نخست دروازه استقلال را باز کند، کیوان امرایی هم شانس داشت که دروازه حسینی را باز کند، شاید شانس‌های استقلال بیشتر بود اما ما هم از موقعیت های خوبی برخوردار بودیم. سیاه‌جامگان به ترمیم بزرگی نیاز دارد، اگر بخواهید در کنسرت بزرگان بنوازید باید ادوات لازمه را داشته‌باشید.


درباره نقل و انتقالات نیم فصل: با چند بازیکن صحبت کردیم، اما تا قطعی نشده راجع به اسامی انها صحبت نمی‌کنیم.

درباره تصمیمات داور مسابقه: در نیمه نخست داور می‌توانست خطایی را برای استقلال نگیرد، خطایی که از ان صحبت می‌کنم مربوط به لحظه‌ای بود که می‌شد به ضد حمله خوبی برسیم.

 درباره حضور پر رنگ هواداران استقلال و حضور کم تعداد سیاه جامگانی ها: این تیم‌ هر سال در بحران بوده و طبیعی است که هوادار زمانی به ورزشگاه می‌آید که به شخصیتش توهین نشود. امیدوارم به این مهم دست یابیم تا در نهایت وضع ما هم درست شود و با کسب نتایج خوب  حمایت آنان را داشته‌باشیم.

     
آی اسپورت
2017-11-20 17:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر