فهرست
معرفی ستاره‌های تیم ملی سوئد- هافبک‌ها: کمربند محکم میانی
معرفی ستاره‌های تیم ملی سوئد- هافبک‌ها: کمربند محکم میانی

معرفی ستاره‌های تیم ملی سوئد- هافبک‌ها: کمربند محکم میانی

آی‌اسپرت-  پس از بررسی خط دفاعی سوئد، حالا به خط میانی این تیم می‌رسیم. معمولا در دیدارهای اخیر اریک هامریان از چهار بازیکن در خط هافبک استفاده می‌کند. به احتمال فراوان در این دیدار هم آلبین اکدال، سباستین لارسن، پونتوس ورنبلوم و ارکان زینگر چهار مرد خط میانی آبی و زردپوشان سوئدی هستند.

آلبین اکدال: هافبک 25 ساله‌ای که در سری آ برای یوونتوس، سیه‌نا و بولونیا بازی می‌کرد، چهار سال است که در کالیاری توپ می‌زند و 94 بازی و 7 گل هم برای این تیم به ثبت رسانده. او این فصل هم در 24 دیداری که برای کالیاری به میدان رفت 4 گل زد و 2 پاس گل داد. او در بازی مقابل ایران پانزدهمین دیدار ملی‌اش را می‌تواند برگزار کند. همچنین این بازیکن 9 گل ملی هم در رده های پایه سوئد به ثمر رساند.

سباستین لارسن: شماره 7 سوئد فوتبالش را در رده بزرگسالان آرسنال به طور حرفه‌ای آغاز کرد و تا سال 2007 در این تیم حضور داشت. او پس از آرسنال به بیرمنگام رفت و در 184 بازی برای این تیم به میدان رفت و در این مدت 19 گل هم زد. لارسن از سال 2011 به ساندرلند رفت و از 131 بازی 12 گل هم برای تیم جدیدش زد. او در 34 دیداری که این فصل به میدان رفت، 3 گل زد و سه گل ساخت. سال 2008 اولین باری بود که او به اردوی تیم ملی کشورش دعوت شد و در این 7 سال 71 بازی و 6 گل هم برای سوئد به ثمر رساند.

پونتوس ورنبلوم: هافبک وسط سوئدی‌ها که در 44 بازی ملی‌اش، دو بار هم موفق به گلزنی شد، در تیم مسکو توپ می زند. او این فصل در 16 دیداری که در لیگ دروسیه بازی کرد 2 بار برای هم تیمی‌هایش گل ساخت و در مجموع شش دیدار دیگری که در سایر جام ها بازی کرد، موفق نبود. این بازیکن بهترین دوران حرفه ایش را در گوتنبرگ گذراند و در حضور چهار ساله اش 94 بازی و 26 گل برای تیمش به ثمر رساند. 

ارکان زینگر: وینگر ترکیه‌الاصلی که حتی سابقه بازی در تیم ملی زیر 19 سال ترکیه را هم دارد، در 25 دیداری که برای کشور سوئد بازی کرد 4 گل به ثمر رساند. این بازیکن یک فصل در بشیکتاش هم بازی کرد. این فصل هم در ترابزانسپار توپ می زند.

     
آی اسپورت
2015-03-30 12:19:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر