فهرست
ونگر استرلینگ را می خواهد/ ولکات در راه آنفیلد
ونگر استرلینگ را می خواهد/ ولکات در راه آنفیلد

ونگر استرلینگ را می خواهد/ ولکات در راه آنفیلد

آی اسپورت- آرسن ونگر به دنبال این است که رحیم استرلینگ را در تابستان به خدمت بگیرد. مربی آرسنال به شدت بازی ستاره لیورپول را می ستاید و می خواهد از ماجرای تمدید قرارداد نافرجام او در آنفیلد به نفع خودش استفاده کند. استرلینگ 20 ساله مذاکرات خود را به عقب انداخته تا روی فوتبالش تمرکز کند اما لیورپول نگران است که او قراردادش را تمدید نکند و این تاخیر خیلی از باشگاه های بزرگ از جمله رئال مادرید، بایرن مونیخ و منچسترسیتی را برای جذب او وسوسه کرده. حالا هم نام آرسنال مطرح شده که از راه های غیررسمی تلاش خود برای به دست آوردن بازیکن تیم ملی انگلیس را شروع کرده.

استرلینگ که در پنج بازی اخیر تیم ملی انگلیس حاضر بوده اما در بازی دوستانه فرداشب برابر ایتالیا حضور ندارد و از روی هاجسون اجازه گرفته که به تیم باشگاهی اش ملحق شود، هنوز دو سال دیگر با لیورپول قرارداد دارد و هفته ای 35 هزار پوند دستمزد می گیرد. لیورپول خواهان افزایش دستمزد او به 90 هزار پوند در هفته شده و برندان راجرز مربی تیم مصمم است استرلینگ در آنفیلد بماند.

روابط آرسنال و لیورپول بعد از آنکه ونگر به جذب لوییس سوارس در تابستان 2013 اقدام کرد تیره شد. آرسنال 40 میلیون به اضافه یک پوند برای خریدن مهاجم اروگوئه ای پیشنهاد کرد تا بند موجود در قرارداد او را عملی کند. لیورپول بابت استرلینگ پول خوبی می گیرد اگر او قراردادش را تمدید نکند.

آرسنال در واقع وقتی استرلینگ 10 سال داشت می خواست او را جذب کند خیلی قبل از سال 2010 که با 600 هزار پوند از کویینزپارک رنجرز راهی آنفیلد شود.

استرلینگ در جاماییکا متولد شده و وقتی 5 سال داشته به لندن آمده و توپچی ها امیدوارند انتقال به یک تیم بزرگ در پایتخت انگلیس برای او وسوسه انگیز باشد. آرسنال قدرت مالی لازم برای هر بازیکنی را دارد ضمن اینکه می تواند تئو ولکات را به تیم دیگری واگذار کند. لیورپول هم مدت هاست ولکات را زیر نظر دارد که 15 ماه از قراردادش با آرسنال باقی مانده. استرلینگ می تواند جانشین ایده آلی برای هم تیمی اش در ترکیب تیم ملی انگلیس باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-30 11:50:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر