فهرست
معرفی ستاره‌های تیم ملی سوئد-مهاجمان: سه به اضافه زلاتان!
معرفی ستاره‌های تیم ملی سوئد-مهاجمان: سه به اضافه زلاتان!

معرفی ستاره‌های تیم ملی سوئد-مهاجمان: سه به اضافه زلاتان!

آی‌اسپرت- زلاتان ابراهیمویچ مرد شماره یک خط حمله تیم ملی سوئد معمولا در دیدارهای دوستانه کشورش بازی را از روی نیمکت دنبال می‌کند. زلاتان از پنج دیدار اخیر سوئد فقط در دو دیدار حاضر بود که سه گل هم به ثمر رساند. زلاتان چند شب قبل در دیدار برابر مولداوی دو گل سوئد را به ثمر رساند. در اینجا نگاهی داریم بر عملکرد سه گزینه جانشینی ابراهیمویچ در بازی برابر ایران:

 

یوهان الماندر: مهاجم کهنه‌کار و 33 ساله‌ای که این فصل در 1106 دقیقه‌ بازی کرد، دو گل زد و یک پاس گل داد. یوهان در مجموع 111 گل برای تیم‌های باشگاهی‌اش به ثمر رساند. این بازیکن بین سال‌های 2011 تا 2014 در گالاتاسرای توپ‌می‌زد. همچنین از 84 بازی ملی 20 گل هم در کارنامه دارد.

اولا تویونن: مهاجم شماره 9 سوئدی‌ها به طور میانگین از هر 5 دیدار ملی کشورش یک گل به ثمر رساند.  این بازیکن در مدت 5 سال حضور در آیندهوون 61 گل برای این تیم به ثمر رساند. تویونن ابتدای فصل گذشته به رنس پیوست و از 32 بازی 12 گل زد. این فصل هم در 23 بازی شش گل زده.

ایساک کیس‌تلین: مهاجم بلند قامت باشگاه بردکس محتمل‌ترین گزینه جانشینی زلاتان ابراهیمویچ در این دیدار است. مهاجم شماره 12 تیم ملی سوئد که 22 سال بیشتر سن ندارد فقط 5 بازی ملی دارد. هنوز هم موفق به زدن گلی نشده است. ایساک نسبت به سایر مهاجمان کشورش از خود گذشتگی بیشتری نشان می دهد. بازیکن سه گله باشگاه بردکس این فصل چهار پاس گل داد. 

 

اریک هامریان در آخرین مصاحبه‌اش قبل از دیدار مقابل ایران اعلام کرد، قصد ندارد به زلاتان ابراهیمویچ استراحت بدهد و او در این دیدار در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2015-03-30 12:24:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر