فهرست
خاوی مارتینس به زودی در تمرینات بایرن مونیخ
خاوی مارتینس به زودی در تمرینات بایرن مونیخ

خاوی مارتینس به زودی در تمرینات بایرن مونیخ

آی اسپورت – خاوی مارتینس هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ درهفته های آتی به ترکیب این تیم ملحق خواهد شد. ستاره سابق اتلتیک بیلبائو که در بازی با بوروسیا دورتموند در اوت گذشته با مصدومیت جدی روبرو شده از آن روز تاکنون نتوانسته این تیم را همراهی کند.

مارتینس بیش از هرزمانی دیگر به بازگشت به میادین نزدیک است. او در گفت وگویی اعلام کرد:\" این طور نیست که برای بازگشت روزها را می شمارم. هنوز تاریخ دقیقی برای بازگشت من مشخص نشده ولی امیدوارم که هرچه زودتر به میادین بازگردم. هنوز کاملا آماده نیستم ولی مراحل پایانی ریکاوری را می گذرانم. شاید چند روز و چند هفته دیگر آماده باشم. امیدورام هرچه زودتر این اتفاق بیفتد. اما پیشترهم گفته ام که عجله ای برای بازگشت ندارم. زانویم باید 100 درصد آماده باشد. برای اینکه درغیر این صورت ریسک مصدومیت دوباره وجود دارد. \"

مارتینس همچنین اخبار موجود در مورد تلاش بارسلونا برای جذب او را تکذیب کرد. \" این شایعه ها حقیقت ندارند. من ده سال است در فوتبال هستم و 200هزار بار ازاین شایعه ها شنیدم. چیزی راجع به بارسلونا نمی دانم. فقط می دانم که در بایرن راحت هستم. تنها هدف من رهایی از آسیب دیدگی و آمادگی کامل است\" قرارداد خاوی مارتینس با بایرن تا سال 2017 اعتبار دارد. 

     
آی اسپورت
2015-03-30 12:25:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر