فهرست
آینده مبهم راموس؛ رئال در "مود" تمدید قرارداد نیست
آینده مبهم راموس؛ رئال در "مود" تمدید قرارداد نیست

آینده مبهم راموس؛ رئال در "مود" تمدید قرارداد نیست

 

آی اسپورت – سرخیو راموس و مسوولان رئال مادرید اخیرا هیچ گفت وگویی برای تمدید قرارداد مدافع ملی پوش این تیم نداشته اند. قرارداد کنونی راموس ژوئن 2017 زمانیکه او 31 ساله خواهد بود به اتمام می رسد. آخرین باری که دوطرف در این مورد مذاکره کرده بودند، شش ماه پیش بود. از آن تاریخ تاکنون که باشگاه با رنه برادر و مدیربرنامه های راموس حرف زده تا امروز، هیچ گفت وگوی دیگری بین دو طرف صورت نگرفته است. صرفنظر از مساله مالی، راموس منتظر اقدام باشگاه برای قدم پیش نهادن برای از سرگیری گفت وگو ها بوده ولی تا امروز هیچ مقامی از رئال با او تماس نگرفته است. کاپیتان دوم رئال می داند که قهرمانی فصل گذشته در لیگ قهرمانان رئال مادرید را به پردرآمدترین تیم باشگاه دنیا با 603.9 میلیون یورو تبدیل کرده و قهرمانی در جام باشگاههای جهان هم 5 میلیون یورو به این رقم اضافه کرد.

بازیکنانی همچون واران، بنزما و مودریچ تابستان گذشته قراردادهای خود را با تیم تمدید کرده و باشگاه 129 میلیون یورو برای خریدهای جدید شامل خامس، کروس و ناواس و لوکاس سیلوا هزینه کرد.

اما موضوع اینجاست که رئال مادرید درحال حاضر اولویت هایی برای آینده خود در نظر گرفته که قرارداد راموس جزو آنها نیست. راموس از جمله بازیکنانی بود که از حذف رئال در کوپادل ری و به خاطر دوگلی که این تیم در نوکمپ از بارسلونا دریافت کرده به شدت ناراحت بود. طبق گزارش فیفا او یکی از بهترین چهارمدافع  دنیا در سال 2014 بود. دستمزد بازیکنان دیگر در سطح او ارقام بالایی را نشان می دهد. تیاگو سیلوا 12 میلیون یورو، داوید لوئیز 11 میلیون یورو و فیلیپ لام 10 میلیون یورو در تیمهای خود سالانه دستمزد می گیرند. اگرچه برای راموس مساله مالی در درجه دوم اهمیت قرار دارد. او رفتارهای اخیر مسوولان تیم با کاسیاس کاپیتان اول تیم و حتی آنچلوتی که تا پایان فصل گذشته حمایت شدیدی می شد ولی حالا از رفتن احتمالی اش حرف به میان آمده ، را زیرنظر داشته و نمی خواهد با او هم درآینده چنین رفتاری شود. راموس می خواهد در رئال با فوتبال خداحافظی کند ولی درعین حال می خواهد شان او هم در این تیم حفظ شود. اگر باشگاه با او تماس نگیرد، او خودش برای تمدید اقدامی انجام نمی دهد. در باشگاه رئال مادرید هم این روزها کسی در مود تمدید قرارداد با راموس نیست...

     
آی اسپورت
2015-03-30 12:51:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر