فهرست
نقشه های پنهانی بارسا: پوگبا هم تیمی بعدی مسی؟
نقشه های پنهانی بارسا: پوگبا هم تیمی بعدی مسی؟

نقشه های پنهانی بارسا: پوگبا هم تیمی بعدی مسی؟

آی اسپورت – بارسلونا برنامه ای مخفی برای انتقال پل پوگبا به تیم خود دارد. البته ممکن است این اتفاق تا یک سال دیگر عملی نشود. این برنامه نه چندان مخفی آبی اناری ها امروز از سوی ال موندو دپورتیوو نشریه طرفدار بارسا فاش شد که فرضیه انتقال پوگبا به بارسلونا را مطرح کرده است.

طبق گزارش این نشریه، کاتالونیایی ها به دنبال وارث ژاوی در تیم خود هستند و برای اینکه پوگبا را به نوکمپ بیاورند، حاضرند یک سال دیگر هم برای او صبر کنند. آریدو برادا مدیرورزشی بارسا گفته این یک پروژه طولانی مدت خواهد بود. برادا از روابط خوبش با ماروتا مدیریووه و رایولا مدیربرنامه های هافبک فرانسوی برای این انتقال استفاده خواهد کرد.

گره اصلی در این انتقال، لحظه انتقال پوگبا به بارساست. اینکه پوگبا یک سال دیگر در تورین بماند، خیلی خوشایند کاتالونیایی ها نیست. آنها می خواهند هرچه زودتر این معامله را نهایی کنند تا از حضور او در تیم خود از ژانویه آینده که محرومیت بارسلونا از سوی فیفا به پایان می رسد، در تیم خود مطمئن شوند. اما ستاره 22 ساله از این پیشنهاد استقبال نمی کند. حضور در بارسلونا درماه ژانویه به معنی شروع بازی های لیگ قهرمانان درترکیب یووه و عدم اجازه حضور در ادامه این رقابتها با پیراهن بارسا خواهد بود.

نقش برایدا در این میان کلیدی خواهد بود. به خصوص که مدیر سابق میلان هرگز اشتباهی که رئال در مورد پوگبا مرتکب شده را تکرار نمی کند. کهکشانی ها زیدان را برای گفت وگو با پوگبا فرستاده و به رایولا مدیر برنامه هایش بی اعتنایی کرده بودند. همین باعث شد که رایولا علنا رئال را باشگاهی معرفی کند که از بازیکنان به عنوان دستمال کاغذی استفاده کرده و سپس آنها را دور می ریزد. به طور حتم لالیگا برای پوگبا از لیگ برتر جذاب تر خواهد بود. ضمن اینکه او در این تیم امکان بازی در کنار سوارس، نیمار و مسی را خواهد داشت. 

     
آی اسپورت
2015-03-30 15:15:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر