فهرست
تتلو و نفت؛ جادوگر تحمل می‌کند؟
تتلو و نفت؛ جادوگر تحمل می‌کند؟

تتلو و نفت؛ جادوگر تحمل می‌کند؟

آی اسپورت – اینکه یک خواننده زیرزمینی به دلیل اینکه هواداران زیادی دارد بشود مشوق و حامی اصلی نفت تهران، فقط از مالک متمول آنها بر می‌آید و بس. از استقلال گرفته تا پرسپولیس، پیام صادقیان و در چند ماه اخیر برای اصولگرایان جهت داغ کردن مسائل انتخاباتی، فرجامی غیر از شکست برایشان نداشته است. روزی که تتلو از خودش عکس گذاشت و پیراهن نفت طلاییه را به رخ هوادارانش کشید می‌شد به راحتی حدس زد که جرقه حواشی تازه در تیم علی کریمی زده شده،حالا بماند که این تیم خودش کم حاشیه ندارد و به تازگی بحرانی توفانی را پشت سر گذاشته است.

تتلو روز پنج شنبه از همه هوادارانش خواست تا برای بازی با گسترش فولاد تبریز به ورزشگاه بروند. هوادارانی که مجازی هستند و اکثر آنها دختر بچه‌هایی در رنج سنی 8 تا 14 سال که شاید از فلسفه فوتبال چیزی ندانند، که اگر هم بدانند محدودیت‌ها اجازه نمی‌دهد تا دختری 14 ساله پایش را به ورزشگاه بگذارد. این اشتباه را سیاسون هم در انتخابات ریاست جمهوری انجام دادند و با احساساتی کردن فضا و اینکه «تتلیتی‌ها» بیش از 4 میلیون نفر هستند و می‌توانند آرا انتخاباتی را بالا بیاورند وارد بازی عجیبی شدند. برای بیشتر هواداران تتلو شاید در نهایت یکی دو تا آهنگ در مایه‌های «جیگلی جیگلی» یا «بگو به کی فکر می‌کنی» و ... جذاب باشد، تا اینکه بخواهند با رهبری او پای صندوق‌های رای بروند یا پرچم یک تیم که نه استقلال است، نه پرسپولیس را در ورزشگاهی در دورترین نقطه در شهر تکان بدهند!

این بار جهانیان، مالک باشگاه نفت طلاییه همان ریسکی را کرده که پیش از او خیلی از چهره‌ها کرده بودند. اما این بار علی کریمی‌ای در نفت است که اخلاقش خاص است. او با هر کسی نمی‌جوشد و اگر قرار باشد حرف حرف خودش باشد قطعا این اتفاق خواهد افتاد. همین چند سال پیش که تتلو سودای پرسپولیسی شدن داشت و حتی چند بار هم در تمرینات این تیم شرکت کرد،کریمی موضع سختی مقابل او گرفت و درباره‌اش گفت که «بهتر است این دوست عزیز ما در حیطه ای که اتفاقا در آن موفق است فعالیت کند!»

حالا این بار تتلو صاف افتاده وسط باشگاه نفت؛ آن هم با حمایت همه جانبه مالک باشگاه. کریمی که یک تیم لشکر شکست خورده را تحویل گرفته باید در داخل هم با عواملی اینچنینی بجنگد. البته عقیده خیلی‌ها این است که اصلا کریمی اجازه آفتابی شدن تتلو در تمرینات را نمی‌دهد و شاید همه چیز برای این خواننده زیرزمینی در حد و اندازه همان حمایت اینستاگرامی از تیم محبوبش باقی بماند!

 

خبر آنلاین

۷۵ ۶  
آی اسپورت
2017-09-16 11:39:00
نظر دهید

۶ نظر
وحید پرسپولیسی
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۵۸
اولا که اون 4 میلیون حداقل 3 میلیونش با اپلیکیشن های پولی افزایش فالوور هست و همش آیدی های فیکه .. یعنی وجود خارجی نداره ..واسه همینه هنوز تیک رجیستر اینستا رو نداره... ثانیا گیریم 1 میلیون فالوور حقیقی داره..یا به قول خودش تتلیتی ( که 400 هزارتاش دختر بچه هایی هستن مثل آیدا تتلیتی و پرستو تتلیتی و نینا امیری ام و ازینا) میمونه 500 - 600 هزار نفر دیگه که نصف اینها هم فالوو میکنن کاراشو بینن بخندن مثل طرفدارای و.خ که تو ترکیه همش درحال حرکات موزونه و 30-40 تا دختر خاله هم داشت...جدی نگیرین 4 میلیون کجا بود؟؟ راجع به خانم ب.ب هم این موضوع صدق میکنه..و قص علیهذا
بهرام
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
ایول حق مطلبو ادا کردی دمت گرم
۹
مجتبی فرد
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
تعداد لایک‌های کم هر پستش رقم واقعی طرفدارهاش رو نشون می‌ده. بماند که بعضی‌ها با چند اکانت مختلف لایک می‌کنند...
۱
مارال
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۲۴
همین مانده تتلو بره نفت ، این کلا دست از سر ما بر نمی داره کلا دوس داره همه جا اسمش باشه .
فک نمیکنم علی کریمی باهاش کنار بیاد .
بهزاد
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۳۰
خود علی کریمی هم با همین ایده مربی نفت شده. وگرنه علی کریمی کارنامه ای نداره تو مربیگری. بخاطر محبوبیتش اومده تو نفت مربی شده. این همه مربی کارنامه دار بیکار اگه هدف مسئله فنی بود که کریمی مربی نفت نمیشد.
اقای تاج هستم تو فدراسیون
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
میگم ای اسپورت کیف میکنی ها دو ساعت میگردی ی عکس از علی کریمی پیدا کنی با لباس ابی قشنگ حستون میکنم چقدر ذوق مرگ میشین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر