فهرست
هیدینک : نگران موقعیتم در تیم ملی نیستم
هیدینک : نگران موقعیتم در تیم ملی نیستم

هیدینک : نگران موقعیتم در تیم ملی نیستم

آی اسپورت – گاس هیدینک نگران ازدست دادن جایگاهش در تیم ملی هلند نیست. هلند در جام جهانی برزیل سوم شد ولی از زمان حضور هیدینک روی نیمکت نتایج ضعیفی کسب کرده و در پنج بازی قبلی خود دو شکست داشته است.

نارنجی ها فردا شب مقابل اسپانیا در دیداری دوستانه قرار می گیرند و هیدینک در کنفرانس خبری امروز خود در مورد اخباری که درروزنامه های هلندی مبنی بر اینکه فدراسیون درفکر اخراج او افتاده، اینچنین گفت:\" نویسنده این مطلب در سالن است و می توانید از او سوال کنید. روزنامه نگاران هرگز منابع خود را لو نمی دهند ولی آنها می خواهند هرچیزی را بدانند. من احساس نمی کنم که آنها می خواهند من را اخراج کنند. و من هنوز لذت زیادی از کارم می برم.\"

حتی شایعاتی درمورد اینکه هیدینک کنترل رختکن هلند را از دست داده هم در نشریات منتشر شده ولی او معتقد است که بازیکنانش اعتماد خود را به مربی از دست نداده اند:\" فکر نمی کنم اعتماد آنها ضعیف شده باشد. البته بازیکنان مرتکب اشتباه می شوند ولی نمی دانم آیا این موضوع به اعتماد ربطی داشته باشد. ما مقابل ترکیه خیلی بد نبودیم و خوب در زمین سازماندهی شده بودیم.\" هیدینک البته اعتراف کرد که هلند بدون روبن با مشکلاتی روبروست اما گفت اگر بازیکن خاصی در ترکیب تیم غایب باشد، مربی باید هرطور شده جای خالی او را پر کند.

     
آی اسپورت
2015-03-30 19:04:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر