فهرست
مولر: چه خوب که دورتموند تقویت شده!
مولر: چه خوب که دورتموند تقویت شده!

مولر: چه خوب که دورتموند تقویت شده!

آی‌اسپورت-  تمرینات بایرن مونیخ برای شروع فصل جدید آغاز شده است و این تیم قرار است هفته آینده برای حضور در تور پیش فصل آمریکا راهی این کشور شود؛ جایی که شاگردان نیکو کواچ باید با تیم‌های رئال مادرید، آرسنال و میلاندیدار دوستانه برگزار کنند.

توماس مولر در ارزیابی خود از شرایط بایرن مونیخ قبل از شروع فصل گفت: دورتموند این فصل بازیکنان خیلی خوب زیادی جذب کرده است. فصل قبل هم آنها تیمی مدعی بودند و نزدیک بود قهرمان شوند و رقابت نزدیکی با ما داشتند. باید دید خریدهای جدید این تیم در این فصل چه عملکردی خواهند داشت. امسال فکر می‌کنم شرایط جدیدی برای ما ایجاد شده است. خیلی از بازیکنان نزدیک من از جمله روبن و ریبری در این فصل کنار ما نیستند و شرایط تیم عوض شده است. باید در این شرایط بتوانیم خودمان را بار دیگر نشان دهیم و جای خالی بازیکنان بزرگی که از تیم رفتند را پر کنیم.  بایرن مونیخ تیم بسیار خوب و با کیفیتی است و بازیکنانی که هم به تیم اضافهشدند بسیار باانگیزه و خوب هستند و تمام ما انگیزه زیادی هم داریم تا بتوانیم قهرمانی خودمان را در لیگ تکرار کنیم. کافی است فقط به نیمکت تیم ما نگاه کنید و ببینید چه بازیکنانی در تیم ما نیمکت‌نشین هستند.

توماس مولر فصل قبل ۴۵ بار در تمامی رقابت‌ها برای بایرن مونیخ به میدان رفت و ۹ گل به ثمر رساند و ۱۶ پاس گل نیز ثبت کرد. قرارداد فعلی او با بایرن مونیخ تا ۲۰۲۱ اعتبار دارد.

۱    
آی اسپورت
2019-07-14 14:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر