فهرست
ترکیب احتمالی: پسر کی‌روش به ترکیب بازمی‌گردد؟
ترکیب احتمالی: پسر کی‌روش به ترکیب بازمی‌گردد؟

ترکیب احتمالی: پسر کی‌روش به ترکیب بازمی‌گردد؟

آی‌اسپرت- کارلوس کی‌روش با لیستی که برای دو دیدار دوستانه ایران در نوروز 94 اعلام کرد، معلوم بود که از این دو بازی فقط دنبال نتیجه است. خیلی خبری از پوست‌اندازی نبود و سعی کرد از بازیکنان با تجربه‌تر استفاده کند.

ترکیب ایران در بازی مقابل شیلی هم همین موضوع را نشان داد. کی‌روش هم به خواسته‌اش رسید. در بازی با شیلی تنها نکته‌ای که برای بعضی بینندگان عجیب بود، نیمکت‌نشینی مرتضی پورعلی‌گنجی بود. بازیکن شمالی تیم ملی که در جام ملت‌های آسیا حسابی درخشید و لژیونر هم شد، در دیدار قبلی تیم ملی حضور نداشت. شنیده‌ می‌شود دلیل این نیمکت‌نشینی انتخاب تیم جدید پورعلی‌گنجی است. تیمی که کی‌روش خیلی موافق رفتن مدافعش به لیگ چین نبود. با توجه به خط حمله خوب سوئد احتمال می‌رود پژمان منتظری جای وریا غفوری را در سمت راست خط دفاعی تیم ملی بگیرد و پورعلی‌گنجی به قلب خط دفاعی برود. 

بعید به نظر می‌رسد تغییر دیگری در تیم ملی رخ دهد. به احتمال فراوان باز هم حقیقی باید در قفس تیم ملی قرار بگیرد. در دفاع چپ هم گزینه جایگزینی برای بیک‌زاده نداریم. حضور آندو و کاپیتان نکونام در کمربند میانی تیم ملی قطعی است. عناصر تهاجمی تیم ملی هم دیگر ثابت شده‌اند. امیری با کنار رفتن حاج‌صفی جایش را در سمت چپ تیم ملی محکم کرده است. کی‌روش در این بازی حساب ویژه‌ای روی تجربه دژآگه، شجاعی و گوچی باز کرده است. 

     
آی اسپورت
2015-03-30 21:31:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر