فهرست
آنخل دی ماریا رکوردار فروش پیراهن در جزیره
آنخل دی ماریا رکوردار فروش پیراهن در جزیره

آنخل دی ماریا رکوردار فروش پیراهن در جزیره

آی اسپورت – ستاره آرژانتینی شیاطین سرخ محبوب ترین بازیکن لیگ برتر از نظر فروش پیراهن بوده است. آنخل دی ماریا در بین خرید های تابستانی تیم های انگلیسی نام خود را از نظر محبوبیت بالاتر از الکسیس سانچس و دیگو کاستا می بیند.

دی ماریا بعد از انتقال 60 میلیون پوندی از برنابئو به اولدترافورد با این که تاکنون نتوانسته از نظر فنی انتظارات را برآورده کند اما فرو شپیراهن او سود خوبی برای منچستریونایتد داشته است.

آمار ها نشان می دهد از هر 10 نفر که برای خرید پیراهن تیم های لیگ برتر وارد فروشگاه ها می شوند، 1 نفر پیراهن دی ماریا را انتخاب می کند. در رده بندی فروش این پیراهن ها بعد از دی ماریا، الکسیس سانچس و دیگو کاستا و داوید دخئا قرار دارند.

در جدول آمار درخواست پیراهن بازیکنان از فروشگاه های رسمی باشگاه های انگلیسی، ال آنخلیتو 9.59 % آمار فروش را از آن خود کرده و الکسیس سانچس شیلیایی با 3.8 % در رده دوم قرار دارد.

این آمار قطعا می تواند بر روی تصمیم دی ماریا به ماندن و یا ترک کردن اولدترافورد در پایان فصل تاثیر گذار باشد.

ادن آزار، وین رونی، رادامل فالکائو، استیون جرارد، آگوئرو و فن پرسی در رده های پنجم تا دهم این جدول قرار دارند. آیوسه پرس بازیکن محبوب نیوکاسل هم یازدهمین بازیکن حاضر بین این لیست است.

از نکات جالب این آمار می توان به عدم محبوبیت مدافعان در بین خریداران پیراهن بازیکنان اشاره کرد. به طوری که تنها نام لوک شاو مدافع جوان یونایتد در 38 نام ابتدایی این آمار به چشم می خورد.

     
آی اسپورت
2015-03-30 22:41:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر