فهرست
شفر ۶۰۰ هزار دلار می‌گیرد رضایت می‌دهد!
شفر ۶۰۰ هزار دلار می‌گیرد رضایت می‌دهد!

شفر ۶۰۰ هزار دلار می‌گیرد رضایت می‌دهد!

آی اسپورت - وینفرد شفر با باشگاه بن‌یاس به توافق رسیده، اما قراردادش را امضا نمی‌کند تا بتواند از باشگاه استقلال پول بگیرد. اگر او با اماراتی‌ها قرارداد رسمی ببندد به قول معروف دستش به جایی بند نیست، اما جالب است بدانید باشگاه استقلال نیز همین سیاست را به خرج داده است. مدیران باشگاه با سرمربی فصل بعد توافق کرده‌اند، اما امضای قرارداد و اعلام آن را به آینده موکول می‌کنند تا شفر با بن‌یاس قرارداد ببندد و قرارداد فصل بعدش با استقلال فاقد اعتبار شود. در واقع اگر استقلال با استراماچونی قراردادش را رسمی کند، شفر همان روز به فیفا شکایت می‌کند، قراردادش با استقلال یک‌طرفه فسخ می‌شود و راحت با بن‌یاس قرارداد می‌بندد و یک میلیون و دویست هزار دلار هم از استقلال خسارت می‌گیرد.

پسر شفر پیغام فرستاده پدرش حاضر است با باشگاه کنار بیاید! یعنی نصف پولی که در قراردادش ذکر شده را بگیرد و آن را فسخ کند، اما همین ۶۰۰ هزار دلار دستمزد و مخارج سرمربی جدید استقلال است و باشگاه نمی‌خواهد بیشتر از این تحت فشار مالی قرار بگیرد. باشگاه بن‌یاس از اوایل هفته وینفرد شفر را تحت فشار گذاشته تا تکلیف آن‌ها را مشخص کند و اگر می‌خواهد دریافت پولش از استقلال را در اولویت قرار دهد آن‌ها سراغ گزینه دیگری بروند. این مربی آلمانی تا ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) از باشگاه بن‌یاس فرصت خواسته تا با حل مشکلات قراردادش را امضا کند که هنوز مشخص نیست با این درخواست موافقت شود.

سرمربی اسبق استقلال که هنوز آپارتمانش را در تهران تحویل نداده درصدد سفر به تهران برای انجام آخرین مذاکراتش با مدیران باشگاه است. او تمام تلاشش را می‌کند تا حداکثر خسارت را دریافت کند.

۷ ۳  
آی اسپورت
2019-06-03 19:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
...
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۳۶
باور کردیم قبلا گفته بود یه ریال هم تخفیف نمیده. اولش گفتن با بن یاس به توافق رسیده حالا میگن نصف پولش رو میخواد
۲
تاج
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۱۰
نباید اونطور کنار میذاشتنش ...
۱
AshkanRed
سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۰۷
این زرزرهاد که همش زیر پستای سرورش کامنت می زاره ، چرا برای تیم خودش دهنش رو گوه گرفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر