فهرست
اتحاد تازه سپاهان و تراکتورسازی؛ علیه دشمنان!
اتحاد تازه سپاهان و تراکتورسازی؛ علیه دشمنان!

اتحاد تازه سپاهان و تراکتورسازی؛ علیه دشمنان!

آی اسپورت - پس از اینکه دو بیانیه پرتنش میان دوباشگاه تبریزی رد و بدل شد، باشگاه تراکتورسازی برای بهبود روابط با باشگاه سپاهان که طی سال‌های اخیر روابط خوبی با هم داشته‌اند، پیشقدم شد و حالا سپاهان هم اختلافات به وجود آمده در مورد حاج‌صفی را فراموش کرده و با صدور بیانیه‌ای پاسخ بیانیه تراکتورسازی را داده است. در این بیانیه طعنه‌هایی هم به دشمنان فوتبال شهرستان‌ها که احتمالا دو تیم تهرانی پرسپولیس و استقلال هستند زده شده است! متن این بیانیه به شرح زیر است:

بعد از اتفاقات یک هفته گذشته و تلاش تعدادی از دشمنان همیشگی اوج‌گیری فوتبال شهرستان‌ها برای برهم زدن اتحاد و برادری بین دو باشگاه قدیمی و پرطرفدار فولاد مبارکه سپاهان و تراکتورسازی تبریز خوشبختانه با آرامشی که بین مدیران و هواداران دو باشگاه وجود داشت کوچکترین خللی به ارتباط صمیمانه دو باشگاه وارد نشد و امروز به خود می‌بالیم که به مانند گذشته دست برادران تبریزی خودمان را به گرمی بفشاریم و در راه دفاع از کیان و اعتبار هر دو باشگاه تلاش خواهیم کرد.

ضمن اینکه باید به این مسئله هم اشاره کنیم که با وجود تمایل کادر فنی ومدیریت باشگاه سپاهان برای جذب احسان حاج‌صفی بنا بر دلایل مختلف که قسمت مهمی از آن توسط مدیریت باشگاه و در گفتگو با رسانه‌ها به سمع و نظر هواداران رسیده از این بابت خوشحالیم که  امروز تعدادزیادی از بازیکنان پرورش یافته آکادمی فوتبال این باشگاه در مکتب سپاهان رشد کرده اند ودر تیمهای مختلف لیگ برتردرحال فعالیت هستندضمن اینکه تعدای هم به تیمهای ملی دعوت شده اند.

باشگاه فولادمبارکه سپاهان با درایت کادر فنی باتجربه خودش و بازیکنان با کیفیتی که در اختیار دارد و به پشتوانه حمایت همیشگی شرکت عظیم فولادمبارکه اصفهان و هواداران طلایی‌پوش به دنبال رقابتی سالم و به دور از هر گونه حاشیه با دیگر مدعیان است و امیدواریم که در این مسیر اشتباهات داوری حق فوتبال سپاهان را پایمال نکند.

همانطور که هواداران دو باشگاه در این چند سال به اثبات رسانده‌اند اتحاد فوتبال اصفهان و تبریز گسستنی نیست و اگر هم در آینده مشکلاتی ایجاد شود بدون شک در درون خانواده حل خواهد شد تا دشمنان دو باشگاه امکان سواستفاده از شرایط موجود را پیدا نکنند.

از هواداران طلایی‌پوش و پرشورهای تبریزی درخواست داریم به مانند همیشه در فضایی رقابتی و برادرانه پشتیبان یکدیگر باشند تا هر دو تیم بتوانند به دور از هر گونه حاشیه برای شاد کردن دل مردم اصفهان و تبریز تلاش کنند.

۸ ۹  
آی اسپورت
2018-09-07 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
منتقد
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۳۶
امان از بی فرهنگی
۸
pooyan
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۵۲
ميدونيد چي اين مملكتو به فنا داد ؟؟؟؟
فرضيه دشمن فرضي
ميدونيد چي باعث ميشه اين فرضيه همچنان كاربرد داشته باشه ؟؟؟
عدم آگاهي و قدرت تجزيه و تحليل درست من و شما
ميدونيد چي باعث ميشه يه عده فكر كنن دارم به تيم اونها متلك ميندازم ؟؟؟
توهم
ميدونيد چرا دست به طلا ميزنيم خاك ميشه ؟؟؟
چون توهم باعث ميشه تجزيه و تحليل غلط ما برامون دشمن فرضي بوجود بياره
sirvan.f
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
زیبا بود؛البته به نظرم این کامنت جاش زیر مطلب امروز خانم اشکریزه.
۵
تراختور بایراقی
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۳۲
آره توهم این تیمهای تهرانی مخصوصا هواداران متوهم و بیسواد تیم پیروزی تهران یکی از مشکلات بزرگ فوتبال کشور هست. دولت هم از بی سوادی و توهم تماشاگران تیمهای تهرانی سو استفاده میکنه و بی کفایتی اش در سایر حوزه هارو با ریختن پول بیت المال در این تیمهای مفت خور میخواد سرپوش بزاره
فرهاد
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
اینها همش بخاطر پولهای رانتی و زد و بندی است . بیخودی هم تیمهای دیگه رو وارد ای مشکلات نکنند . برای خوردن پول رانتی احتیاج به دشمن تراشی آقایان نیست و لطفا هواداران رو هم بجون هم نیاندازید . ملت به اندازه کافی گرفتار شده و هستند .
pooyan
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
آقا سيروان هوادار عزيز تيم رقيب
اين حال كل مملكته
كاش ميفهميديم كه فقط خودمون مونديم براي خودمون
طبقه بندي كامنت قبليمو بررسي كني ميفهمي مشكل از طبقه من و شما شروع ميشه بعد به بالاتر اجازه شلنگ اندازي ميده
با احترام
۵
تراختور بایراقی
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۲۹
مدیرعامل تیم زرد اصفهان باید عذرخواهی کنه از هواداران تراختور کبیر،بخاطر حرفهای نابخردانه اش
فرهاد
جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۴۰
اینکه برخی از رسانه های طرفدار سرخابی ها دشمن سپاهان و تراکتور هستند خیال و توهم نیست. علت هم کاملا مشخص است قدرت گرفتن این گونه تیم ها به معنای سخت شدن رسیدن به قهرمانی برای سرخابی ها است. شاید بکار بردن کلمه دشمن برای دو تیم استقلال و پرسپولیس بی انصافی باشد و لی این لفظ را می توان در مورد برخی از رسانه های طرفدار این دو تیم بکار برد بعنوان مثال همین ای اسپورت هنگام خریدهای سپاهان و تراکتور چقدر مقاله بر علیه این دو تیم زد مثل ان مطلب که گفت سپاهان با قلعه نوعی هم هیجی نمی شود چون اه فرکی پشت این تیم است و یا خبرگزاری میزان که هر روز یک شایعه بر علیه سپاهان درست می کند هنگامخرید تنها بازیکن خارجی سپاهان مقاله زد که با این وضع دلار سپاهان خارجی خریده و الان مقاله زده که مدیریت سپاهان در حال برکناری قلعه نوعی است
۵
در پاسخ به تراختور بایراقی
يكشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
تراختور کبیر؟!!! موندم چطور هوادارای تیمی که هنوز حضورش در لیگ برتر دو رقمی نشده و از افتخار بی نصیب هست، با چه رویی به تیمشون لقب کبیر رو می دن؟!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر