فهرست

کین زير ذره‌بين ایتالیا/ بوفون: او بهترین بازیکن انگلیس است

آی‌اسپورت: جان لوییجی بوفون دروازه‌بان و کاپیتان تیم ملی ایتالیا در آستانه دیدار دوستانه امشب با انگلیس گفت تیمش بازی هری کین و حدودا 30 گلی که در این فصل زده، را تماشا کرده تا بتواند مانع از درخشش این پدیده جوان شود.

مهاجم تاتنهام 79 ثانیه بعد از نخستین حضورش در تیم ملی انگلیس برابر لیتوانی گل زد تا بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و بوفون که 16 سال از این مهاجم 21 ساله بزرگتر است، گفت:«فکر می کنم او در حال حاضر روی‌فرم‌ترین بازیکن انگلیس است. ما به عنوان دروازه‌بان‌ و بقیه تیم بازی او را تماشا کرده‌ایم و با قاطعیت می گویم او می تواند یک تهدید جدی باشد درست مثل وین رونی. انگلیس بازیکنان خوبی دارد به خصوص در خط حمله و در واقع یکی از بهترین تیم های جهان از نظر استعداد فردی است.»

کین در ترکیب اصلی انگلیس

روی هاجسون تایید کرد در این بازی در ترکیب اصلی انگلیس قرار می گیرد. کونته برای این بازی ترکیب اصلی خود را اعلام کرده اما هاجسون گفت:«من هم می توانم اما این کار را نمی کنم. هری کین برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار می گیرد و وین رونی کاپیتان تیم خواهد بود. برای بقیه‌اش تا زمان بازی صبر کنید.»

رونی هم در کنفرانس خبری به تمجید از کین پرداخت:«این برای فوتبال انگلیس هیجان‌انگیز است که کین چنین عملکرد درخشانی در لیگ برتر داشته. امیدواریم این فرم در تیم ملی هم ادامه پیدا کند.»

     
آی اسپورت
2015-03-31 09:22:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر