فهرست

پیش‌بازی هلند – اسپانیا / ماتادورها به دنبال اعاده حیثیت

آی اسپورت – امشب در آمستردام اسپانیایی‌ها فرصت دارند انتقام شکست تحقیرآمیز برابر هلند در جام جهانی 2014 را بگیرند. لاله های نارنجی در برزیل سنگین ترین شکست تاریخ فوتبال اسپانیا بعد از سال 1963 را با پیروزی یک-5 به ماتادورها تحمیل کردند. هرچند این بازی دوستانه خواهد بود و روبین فن پرسی و آرین روبن به دلیل مصدومیت به این بازی نخواهند رسید اما شاگردان دل‌بوسکه مشتاقانه آماده شنیدن سوت شروع این بازی هستند. حضور داوید دخئا، آلوارو موراتا، خوان برنات، خوانمی و ویتولو شاید اصلی ترین تغییرات دل‌بوسکه برای این بازی باشد. هلندی ها تحت هدایت سرمربی جدید خود گاس هیدینک این روز ها حال خوشی ندارند و چند روز قبل با تساوی یک-یک برابر ترکیه در آمستردام متوقف شدند. کلاس یان هونتلار هم امیدوار است در این بازی بتواند زدن چهلمین گل ملی خود را جشن بگیرد.

 

بازی های دوستانه در روز های فیفا – ماه مارس

زمان بازی: 00:15

آب وهوا: نیمه ابری با احتمال بارش باران

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

\"http://upload7.ir/uploads//beb43e5733dc0d0615c74fb8c01f76abec04ee27.jpg\" 

 

 

بازیکنان غایب

 

هلند:

روبین فن پرسی

آرین روبن

رون فلار

 

اسپانیا:

دیگو کاستا

جوردی آلبا

 

پیش بینی:

- حضور مجدد گاس هیدینک در تیم ملی هلند چندان برای لاله ها خوش یمن نبوده و آن ها در رقابت های انتخابی یورو 2016 با قرار گرفتن در رده سوم گروه خود کار سختی برای صعود در پیش دارند.

- اسپانیایی ها بعد از عملکرد ضعیف در جام جهانی 2014 کمی چهره خود را مخدوش شده می بینند. آن ها در رقابت های انتخابی یورو، با 3 پیروزی پیاپی از شوک شکست در برابر اسلواکی در آمدند.

- این بازی برای شاگردان دل بوسکه ماموریت انتقام گرفتن شکست 5 بر 1 برابر هلند در جام جهانی برزیل خواهد بود. هرچند نبودن آرین روبن و روبین فن پرسی از جذابیت های این بازی می کاهد.

     
آی اسپورت
2015-03-31 09:26:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر