فهرست

پیش بازی ایتالیا – انگلیس / مصاف دوستانه غول‌ها در تورین

آی اسپورت – حذف شدگان گروه مرگ جام جهانی برزیل امشب بار دیگر تورین به مصاف یکدیگر می روند. در جام جهانی برزیل، ایتالیا و انگلیس با ارائه عملکرد ضعیف بعد از کاستاریکا و اروگوئه در رده های سوم و چهارم گروه خود قرار گرفتند و با این تورنمت وداع زود هنگامی داشتند. گل های مارکیزیو و ماریو بالوتلی در برابر تک گل استوریج تنها پیروزی ایتالیایی ها در این جام را رقم زد. انگلیسی ها اما در این مدت تغییرات شایان ذکری داشته اند که شاید حضور هری کین و اوج گرفتن دوباره رونی از مهمترین اتفاقات خوب در ترکیب سه شیر باشد.

 

 

بازی های دوستانه در روز های فیفا – ماه مارس

زمان بازی: 00:15

آب وهوا: نیمه ابری با احتمال بارش باران

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 \"http://upload7.ir/uploads//e62f39cfc561b3a47496829f41ecc66e88e73bcb.jpg\"

 

 

بازیکنان غایب

 

ایتالیا:

ماتیا پرین

مانوئل پاسکوال

کلودیو مارکیزیو

آندره‌آ پیرلو

 

اسپانیا:

دنی ولبک

جیمز میلنر

رحیم استرلینگ

لیتون بینز

 

پیش بینی:

- هر دو تیم نسبت به بازی قبلی خود با تغییراتی راهی این دیدار خواهند شد. سه شیر ها با پیروزی روحیه بخش برابر لتونی و لاجوردی ها بعد از تساوی نا امید کننده برابر بلغارستان آماده این دیدار شده اند.

- هردو تیم چند تن از بازیکنان کلیدی خود را به همراه نخواهند داشت اما ایتالیایی ها راحت تر می توانند این کمبود ها را حل فصل کنند. در حالی که روی هاجسون باید به دنبال جانشینان مناسبی برای استرلینگ و ولبک باشد.

- در حالی که این یک بازی دوستانه به حساب می آید ولی به نظر نمی رسد هیچ کدام از دو تیم مایل به شکست خوردن باشد و احتمالا بازی محتاطانه دو تیم نتیجه ای جز تساوی در پی نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2015-03-31 09:34:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر