فهرست
سوال روز: اگر مسی مصدوم بود،  چرا اردوی آرژانتین را ترک نکرد؟
سوال روز: اگر مسی مصدوم بود، چرا اردوی آرژانتین را ترک نکرد؟

سوال روز: اگر مسی مصدوم بود، چرا اردوی آرژانتین را ترک نکرد؟

آی‌اسپورت- هیجان زیادی حول محور حضور لیونل مسی در آمریکا به همراه تیم ملی آرژانتین شکل گرفته اما او نتوانست در این مدت برای تیم ملی بازی کند. 

مهاجم آرژانتینی برابر السالوادور بازی نکرد و بعید است در بازی امشب تیمش برابر اکوادور هم به میدان برود. به هر حال او تیم خراردو مارتینو را همراهی می کند، چرا؟ حتی رسانه‌های آرژانتینی هم از این قضیه ابراز شگفتی‌ کرده‌اند.

روزنامه اسپورت گزارش مفصلی در مورد اینکه چرا مسی مصدوم به بارسلونا بازنگشته، تهیه کرده و این موضوع را از زاویه دیگری بررسی کرده است. فوق ستاره شماره 10 بارسا پای راستش دچار تورم شده که در جریان برد برابر رئال مادرید پیش آمد. اما تاتا مارتینو او را با بقیه بازیکنانی که دعوت کرده در اردو نگه داشته چون می خواهد تیمش را برای کوپا آمه‌ریکای سه ماه دیگر در شیلی آماده کند.

مربی بارسا هم می خواهد ایده‌هایش را به تیم القا کند و هم اینکه جو دوستانه‌ای را بر اردو حاکم کند و به همین دلیل است که مسی به عنوان یکی از اعضای ارشد تیم در اردو مانده است.

بازیکنان تیم‌های ملی فرصت زیادی برای کنار هم بودن پیدا نمی کنند بنابراین خیلی مهم است که وقتی این فرصت پیش می آید از آن به بهترین شکل استفاده شود. بنابراین اگر حتی مسی برابر اکواردو بازی نکند اما زودتر از موعد به بارسلونا بر نمی گردد. آرژانتین از حضور او بهره می برد، او کسی است که همه می خواهند بازی‌اش را ببینند و می تواند به تیم کشورش کمک کند به رویاهایش برسد.

روز گذشته از اردوی آرژانتین خبر رسید که مسی هنوز درد دارد و به تنهایی تمرین کرده البته این به خودی خود خبر خوبی است که مسی تمرین کرده و مصدومیتش چندان جدی نیست هرچند احتمال بازی کردن او در بازی بامداد فردا در نیوجرسی زیاد نیست اما لوییس انریکه مربی بارسلونا امیدوار است مصدومیت ستاره تیمش جدی نباشد و بتواند در بازی سخت یکشنبه برابر سلتاویگو، در ترکیب صدرنشین لالیگا بازی کند.

خراردو مارتینو درباره ستاره 27 ساله تیمش گفت:«او برای سومین روز متوالی نتوانست کفش‌های خودش را بپوشد. ما درک می کنیم که هواداران می خواهند او را ببینند اما واقعا شرایطش را نداشت. لئو همیشه می خواهد بازی کند و ما تا آخرین دقیقه قبل از بازی صبر می کنیم هرچند درباره او ریسک نخواهیم کرد، اگر وضعیتش همینطور باشد سه شنبه بازی نمی کند.»

مسی روز دوشنبه در اینستاگرام از فدریکو مانکوئلو هم‌تیمی جدیدش که در نخستین بازی ملی دروازه السالوادور را باز کرد، استقبال کرده و عکسی با این بازیکن تازه وارد اردوی تیم ملی گذاشت. 

     
آی اسپورت
2015-03-31 10:02:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر