فهرست
کونته: به استعفا فکر نمی کنم/ زمان زیادی می خواهیم
کونته: به استعفا فکر نمی کنم/ زمان زیادی می خواهیم

کونته: به استعفا فکر نمی کنم/ زمان زیادی می خواهیم

آی اسپورت- خلاصه حرفهای طولانی آنتونیو کونته در کنفرانس خبری اش پیش از بازی با انگلیس این بود:\" داریم برای شما کار می کنیم\" مربی آتزوری خواهان زمان بیشتر و صبر و حوصله منتقدان شده و در مورد شایعه استعفای احتمالی از تیم ملی گفت:\" من به کارم ادامه می دهم و فقط به فکر صعود به جام ملتها هستم. من کار خودم را می کنم اگرچه راحت نخواهد بود. شایعه های زیادی هر روز مطرح هستند. آنها را در روزنامه ها می خواهم و گاهی ترجیح می دهم اصلا نخوانم.\"

کونته در مورد اینکه جمعه گذشته بعد از اتفاق های رخ داده درپی مصدوم شدن مارکیزیو افکار بدی به ذهنش خطور کرده بود یا نه گفت:\" شاید خیلی فکرهای بدتر به ذهنم آمدند... من به کارم ادامه می دهم. به من می گویند شاید زیاد کار می کنم. از نظر من کار باید یک قانون باشد ولی گاهی اوقات استثناهایی وجود دارند. برای اینکه به آرزوهای بزرگ برسیم، باید زحمت زیاد بکشیم. ما داریم برای ساختن تیمی خوب کار می کنیم. یک تغییرنسل درهر سطحی مهم است. باید حداقل صبرر وحوصله را داشته باشیم و به جوانان امکان تجربه اندوزی در تیم ملی را بدهیم و نترسیم که آنها در اولین بازی انتظارها را برآورده نکنند. بگذارید کارمان را بکنیم. ما زمان زیادی می خواهیم. همه تلاش خود را می کنیم تا صعود کنیم\"

کونته همچنین گفت:\" ما باید با تواضع لازم بفهمیم که به کار زیاد نیاز داریم. نباید تعجب کنیم که کرواسی در جدول بالاتر از ما قرار گرفته. آنها درزمین نشان دادند تیم بهتری از نظر تجربه هستند. ما به جز سه یا چهار بازیکن، بازیکنانی نداریم که بیشتر از 10 بازی ملی انجام داده باشند. دیروز کیلینی به من می گفت که با 6 گل زده آقای گل تیم فعلی ایتالیاست...\"

کونته در مورد بازگشت به ورزشگاه یوونتوس برای بازی امشب با انگلیس گفت:\" ورود به این استادیوم، رختکن آن و حتی زمین هیجان خاصی برایم خواهد داشت. من سه سال فوق العاده را آنجا سپری کردم و خاطرات فوق العاده ای دارم.\"

     
آی اسپورت
2015-03-31 09:52:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر