فهرست
یوفا پرونده مونته‌نگرو را باز کرد/ روسیه خواهان سه امتیاز
یوفا پرونده مونته‌نگرو را باز کرد/ روسیه خواهان سه امتیاز

یوفا پرونده مونته‌نگرو را باز کرد/ روسیه خواهان سه امتیاز

آی‌اسپورت- بازی شنبه شب مونته‌نگرو و روسیه در مرحله مقدماتی یورو 2016 در نیمه دوم به دلیل مشکلاتی که هواداران درست کردند و درگیری بازیکنان دو تیم با یکدیگر نیمه کاره رها شد و یوفا بررسی پرونده اتفاقات این بازی را آغاز کرده است. نهاد حاکم بر فوتبال اروپا تایید کرده هواداران دو طرف در جریان این بازی از گروه G مواد آتش زا و اشیاء دیگر به سمت زمین پرتاب کرده اند.

فدراسیون فوتبال مونته‌نگرو هم به خاطر ادامه دادن بازی مورد بازخواست یوفا قرار گرفته. چون در چنین بازی احتمال بروز خشونت های بیشتر و آسیب رسیدن به حاضرین وجود داشت. بازی وقتی نیمه کاره رها شد دو طرف بدون گل مساوی بودند.

ایگور آکینفیف دروازه‌بان روسیه دقایقی بعد از شروع بازی مورد اصابت یک فشفشه از ناحیه سر قرار گرفت و این اتفاق 33 دقیقه بازی را متوقف کرد. کار دروازه‌بان تیم میهمان به خاطر سوختگی به بیمارستان کشیده شد.

اواسط نیمه دوم هم چندبازیکن کنار خط طولی زمین با هم درگیر شدند که دمیتری کومباروف هافبک روسیه هدف یک موشک قرار گرفت و داور بازی را متوقف کرد. اتحادیه فوتبال روسیه خواهان امتیازات کامل این بازی شده. روسیه و مونته‌نگرو با پنج امتیاز از چهار بازی قبلی خود در رده‌های سوم و چهارم این گروه قرار دارند.

     
آی اسپورت
2015-03-31 10:08:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر