فهرست
ژاوی، بدهی چهار میلیونی در اسپانیا و سفر سیاحتی به قطر!
ژاوی، بدهی چهار میلیونی در اسپانیا و سفر سیاحتی به قطر!

ژاوی، بدهی چهار میلیونی در اسپانیا و سفر سیاحتی به قطر!

آی‌اسپورت- ژاوی ارناندس هم در کنار لیونل مسی و جرارد پیکه در فهرست بلند بازیکنانی قرار گرفت که با پرداخت مالیات مشکل دارند و از سوی اداره مالیات اسپانیا مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته اند. لاوانگاردیا گزارش داد اسطوره بارسلونا تا حدود 4 میلیون یورو مالیات به این دولت بدهکار است. بدهی ژاوی 35 ساله به دو چیز مربوط می شود اول حق تصویر او و دوم پولی که باشگاه به نماینده‌های او پرداخت کرده است.

بازیکنان بارسلونا سابقه ای طولانی در مورد مشکلات مالیاتی با دولت اسپانیا دارند. مسی سال 2013 به اداره مالیات 56 میلیون یورو پول داد ضمن اینکه پیکه همین چند وقت پیش مجبور به پرداخت 2.5 میلیون یورو بابت مالیات شد. داوید ویا هم در دوران حضورش در کاتالونیا باب مسائل مالیاتی مربوط به سال های 2009 و 2010 به اداره مالیات احضار شد.

بازگشت از قطر بدون قرارداد

ژاوی که از تعطیلی لیگ اسپانیا به دلیل بازی های ملی برای سفر به قطر استفاده کرده بود شب گذشته به بارسلونا برگشت. هدف او از این سفر کامل کردن مراحل انتقال به باشگاه السد بود که قرار است در پایان فصل انجام شود اما ستاره بارسلونا از ارائه جزییات بیشتر در این زمینه خودداری کرده و در فرودگاه ال‌پرات گفت:«فقط برای دیدن به قطر رفته بودیم نه هیچ چیز بیشتر.»

او وقتی با پافشاری بیشتر خبرنگاران مواجه شد، گفت:«اگر خبری داشته باشم، حتما شما را در جریان می گذارم.» او خبر انتقال به لیگ ستارگان قطر را نه تایید و نه تکذیب کرد و هنگامی که به او گفتند باشگاه قطری بیانیه‌ای صادر کرده و گفته مذاکرات در حال انجام است، پاسخ داد:«آنها چنین حرفی نزدند. »

ژاوی 35 ساله تا سال 2016 با بارسا قرارداد دارد. گفته می شود باشگاه قطری پیشنهاد قراردادی دوساله با گزینه تمدید یکساله آن را به ژاوی ارائه کرده است.

 

     
آی اسپورت
2015-03-31 10:29:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر