فهرست
پاداش هزار دلاری هدایتی به تیم امید درصورت شکست عربستان
پاداش هزار دلاری هدایتی به تیم امید درصورت شکست عربستان

پاداش هزار دلاری هدایتی به تیم امید درصورت شکست عربستان

آی اسپورت- مراسم پیش بازی تیم ملی امید ایران و عربستان برگزار شد. این مراسم در محل اردوی تیم المپیک در هتل اوین و با حضور خانواده سه شهید کشاورز دادخواه٬ صادقی و همراهی 23 کودک معلول تحت سرپرستی موسسه خیریه امام رضا(ع) برگزار شد.
حبیب کاشانی مدیر تیم المپیک مانند سه بازی گذشته در خلال این مراسم صحبت کرد. او در این مراسم گفت: آرامش و امنیت این کشور را مدیون جوانان چنین خانواده هایی هستیم که بدون هیچ چشم داشتی از جان خودشان گذاشتند تا ما بتوانیم امشب بدون هیچ دغدغه ای کنار هم باشیم.
کاشانی در ادامه تشکر ویژه‌ای از حسین هدایتی کرد و گفت که او همیشه و همه جا پشتیبان تیم امید بوده است: در تماسی که امروز با هدایتی داشتم قول مساعد داد تا در صورت پیروزی مقابل عربستان نفری هزار دلار پاداش به بازیکنان و کادرفنی پرداخت کند.

مدیر تیم امید در ادامه با بیان گوشه‌اى از حمایت‌هاى قالیباف از تیم امید گفت: از زمانی که این مسئولیت را پذیرفتم از حمایت‌هاى مادى و معنوى شهردار تهران برخوردار بوده‌ام و در تماسى که باهم داشتیم اعلام کرد در ادامه نیز جهت صعود به المپیک و شادى دل مردم از هیچ کمکى دریغ نخواهد کرد.

در این مراسم کلیپ تهیه شده توسط مدیر رسانه‌اى تیم پخش شد که شامل گوشه‌هایى از بازى مقابل افغانستان و همچنین به منظور تحریک و تهییج بازیکنان صحنه‌هایى از برد تیم عربستان مقابل ایران در ورزشگاه آزادى و رقص و پایکوبى عربستانی‌ها در ورزشگاه آزادى بود.

بعد از اتمام کلیپ بازیکنان به قدرى احساسى شده بودند که تأکید کردند خودشان در بازى امروزشان با عربستانی‌ها انتقام آن شکست را خواهند گرفت.

در پایان این مراسم بازیکنان و کادرفنی با کودکان موسسه خیریه امام رضا (ع) دیدار کردند و عکس یادگاری گرفتند.

     
آی اسپورت
2015-03-31 12:28:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر