فهرست
فالکائو بهترین گلزن کلمبیا: می توانم در منچستر بمانم
فالکائو بهترین گلزن کلمبیا: می توانم در منچستر بمانم

فالکائو بهترین گلزن کلمبیا: می توانم در منچستر بمانم

 

آی اسپورت- رادامل فالکائو با گلزنی از روی نقطه پنالتی در برد یک-3 کلمبیا در دیدار دوستانه با کویت با 24 گل صدرنشین مشترک فهرست بهترین گلزنان تیم کشورش شد. بازیکن قرضی منچستریونایتد که با رکورد آرنولدو ایگواران برابر شد، در دیدار دوستانه جمعه با بحرین هم دو تا از شش گل تیمش را به ثمر رسانده بود.

13 تا از 24 گل ملی فالکائو با پای راست زده شده، پنج گل با پای چپ، پنج گل از روی نقطه پنالتی و یکی نیز با ضربه سر وارد دروازه رقبای کلمبیا شده. فالکائو 55 بازی ملی دارد.

اگر فالکائو جام جهانی را از دست نمی داد خیلی زودتر می توانست به این رکورد برسد اما خامس رودریگس در غیاب او بهترین گلزن جام جهانی شد.

مصدومیت شدید قبل از انتقال قرضی به اولدترافورد باعث شد در ترکیب شیاطین سرخ بازی‌های درخشانی نداشته باشد؛ او تا به اینجا در 19 بازی لیگ برتر فقط چهار گل زده. تردید درباره آینده او افزایش یافته و در آخرین مورد شایعه شده لیورپول می خواهد او را از موناکو قرض بگیرد اما خودش می گوید صددرصد با یونایتد است:«صحبت های زیادی مطرح شده اما من کاملا در اختیار منچستریونایتد هستم. ما هشت بازی بسیار حساس دیگر داریم و امیدوارم موقعیتم در این بازی‌ها تغییر کند، این چیزی است که در حال حاضر به آن فکر می کنم. وقتی فصل تمام شود درباره اش فکر می کنم هر چند اطمینان دارم می توانم در باشگاه بمانم.»

او ادامه داد: «گلزنی برای من اهمیت زیادی دارد چون اعتماد به نفسم را بالا می برد. من قبل از این هم گفته‌ام باید فرصت بازی پیدا کنم و اینجا در تیم ملی به من فرصت می رسد. حالا با این گل با روحیه بالایی به منچستریونایتد بر می گردم.»

     
آی اسپورت
2015-03-31 10:56:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر